نسخه دسکتاپ پیام‌رسان گوگل Allo منتشر شد

نسخه دسکتاپ پیام رسان allo سر انجام در دسترس قرار گرفت

پیام‌رسان اختصاصی گوگل Allo روزبه‌روز در حال رشد است. این پیام‌رسان تمامی مواردی که یک پیام‌رسان برای جلب نظر کاربران نیاز دارد را در خود جای‌داده است. در این نرم‌افزار امکان ارسال استیکر، ارسال پیام‌های رمزنگاری‌شده و همچنین امکان تغییر اندازه پیام‌های متنی برای شما فراهم است. از طریق دستیار هوشمند گوگل نیز که در داخل این پیام‌رسان موجود است می‌توانید بدون خارج شدن از مکالمات به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی داشته باشید.

مسلماً اپلیکیشنی که به‌تازگی وارد رقابت‌های نرم افزارهای پیام‌رسان می‌شود و قصد رقابت با عناوین بزرگی همچون واتس اپ و مسنجر را دارد باید با امکاناتی همراه شود که کاربران را به خود جذب کند. گوگل نیز این بار تمایلات کاربران را به خوبی سنجیده است و پیام‌رسان قدرتمندی را عرضه نموده است.

نسخه وب پیام رسان allo

حال پس از گذشت یک سال، پیام‌رسان Allo قدم بزرگ دیگری برداشته و نسخه مخصوص کامپیوتر آن نیز منتشرشده است. در ابتدا باید بگویم که تنها کاربران اندروید می‌توانند نسخه دسکتاپ را فعال کنند، توسعه‌دهندگان قول داده‌اند به‌زودی شاهد پشتیبانی از دستگاه‌های ios نیز خواهیم بود اما زمان آن را مشخص نکرده‌اند. مورد بعدی که باید به آن توجه داشت این است که نسخه دسکتاپ گوگل Allo تنها در مرورگر کروم قابل اجرا است که البته مشکل خاصی نیست و به‌راحتی می‌توانید آخرین نسخه این مرورگر را به صورت رایگان دریافت کنید. البته پشتیبانی از مرورگرهای دیگر هم در راه است.

دریافت نسخه وب Allo

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید