اپ کده؛ Google Allo، پیام رسانی تازه نفس و قدرتمند از گوگل

اپ کده؛ گوگل Allo، رقیبی نوظهور

در دنیایی که تلگرام و واتس اپ حرف اول را در زمینه‌ی برنامه‌های ارتباطات می‌زنند گوگل نیز قصد دارد تا با اپلیکیشن جدید خود که Allo نام دارد تبدیل به رقیبی جدی شود. از نظر ظاهر و یا طراحی نمی‌توان این اپلیکیشن را خاص دانست ولی به لطف Google Assistant یا دستیار گوگل می‌تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. در این قسمت از اپ کده ما با همراه باشید تا شما را با این اپلیکیشن تازه از راه رسیده و نوظهور آشنا کنیم.

شروع کار

محیط کار و رابط کاربری ساده و جذاب Allo می‌تواند به راحتی کاربران را راضی کند ولی به هیچ عنوان از طرح‌های گرافیکی پیچیده (مانند دیگر برنامه‌ها) خبری نیست. در سمت چپ و بالا صفحه‌ای قرار گرفته که با کشیدن آن به سمت راست به تنظیمات و … دسترسی پیدا خواهید کرد. در سمت راست بالا نیز گزینه‌ی جستجو قرار گرفته که با استفاده از آن می‌توانید در تمامی مکالمات خود و برنامه به جستجو بپردازید.

چت‌های شما نیز در قسمت وسط به ترتیب قرار می‌گیرند.

در سمت راست و پایین گزینه‌ای به شکل پیام قرار گرفته که با لمس آن وارد صفحه‌ی مخاطب‌ها شده و می‌توانید یک چت جدید را آغاز کنید. Google Assistant نیز همیشه در اختیار شما قرار دارد تا به شما خدمت گذاری کند. شما هر سوالی را بپرسید به شما پاسخ می‌دهد و می‌تواند برخی از تنظیمات گوشی شما را نیز انجام دهد. برای مثال می‌تواند هر روز برای شما اخبار بفرستد و یا شرایط آب و هوایی را به شما اطلاع دهد.

کار با این اپلیکیشن

برای شروع کار تنها باید بر روی یکی از مخاطب‌ها کلیک کرده و چت را آغاز کنید، به همین سادگی. رابط کاربری در این بخش بسیار شبیه دیگر اپلیکیشن های می‌باشد و تنها تفاوت در استیکرها می‌باشد. گوگل برای جذب قشر جوان با استفاده از استیکرهایی جالب و متنوع این اپلیکیشن را مجهز کرده و تمامی آن‌ها را به شکل رایگان می‌توانید دانلود کنید.

کافه بازار


گوگل پلی

نظر شما درباره ی این اپلیکیشن چیست؟

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید