گوگل اپلیکیشن تماس تصویری Duo را برای اندروید و iOS عرضه کرد

چندین ماه قبل در جریان کنفرانس گوگل IO صحبت از اپلیکیشن تماس تصویری این شرکت با نام Duo به میان آمد. کاملا مشخص است که Duo پاسخ گوگل به FaceTime اپل است. ایده برنامه بسیار ساده است و تماس تصویری سریع را برای کاربران فراهم می‎کند. حال پس از گذشت چند ماه از معرفی این اپلیکیشن گوگل اقدام به عرضه رسمی آن کرده است. Duo هم اکنون نه تنها برای اندروید بلکه برای iOS نیز در دسترس است.

Google-Duo-2-1طبق گفته گوگل برای استفاده از Duo نیازی به حساب کاربری جداگانه نیست و یک حساب کاربری گوگل کافی است. برای تماس با افراد نیز می‎توانید آن‎ها را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید یا این که شماره تلفن آن‎ها را وارد نمایید. گوگل سعی کرده است تا سرعت و پایداری اپلیکیشن جدید خود را تا حد ممکن بالا برد. پس اگر با دیگر برنامه‎های تماس تصویری به مشکلاتی مانند لگ یا اتصال ناموفق برخورد کرده‎اید می‎توانید بر روی Duo حساب باز کنید. گوگل ادعا کرده است این اپلیکیشن با توجه به کیفیت اتصال کاربر به اینترنت وضعیت تماس را تغییر می‎دهد تا تحت هر شرایطی تماسی با کیفیت و روان را ارائه کند.

اپلیکیشن Duo از رمزنگاری دو طرفه استفاده می‎کند و می‎توانید از امنیت تماس‎های تصویری خود اطمینان کسب کنید. به کمک قابلیت Knock Knock نیز می‎توانید قبل از پاسخ به تماس از هویت فرد تماس گیرنده مطلع شوید. هم‎اکنون می‎توانید Duo را از اپ استور اپل و پلی استور گوگل دریافت نمایید.

1 دیدگاه

Comments are closed.