نوار جستجوی گوگل اندروید، جذاب تر از گذشته خواهد شد

نوار جستجوی گوگل

هنگامی که شما برای نخستین بار تلفن اندرویدیتان را به دست می‌گیرید، نوار جستجوی گوگل اولین چیزی است که شما در صفحه اصلی آن را مشاهده می نمایید که در بالای صفحه و به صورت شناور وجود دارد.
همانطور که معلوم است گوگل با هدف استفاده آسانتر کاربران اندرویدی از موتور جستجوی اختصاصی اش این نوار جستجو را طراحی نموده است. در تازه ترین اتفاقات، گوگل خبر از اضافه شدن چند گزینه کاربردی به این نوار جستجو می‌دهد.

در این تغییرات، می‌توان به اضافه شدن گزینه‌های Recent Searches، What’s Hot و Nearby اشاره نمود که هرکدام یک هدف مشخصی را دنبال می‌نمایند.
با فشردن Recent Searches لیستی از آخرین جستجو‌های شما پدیدار خواهد شد. به وسیله What’s Hot نیز می‌توانید جستجو‌های محبوب در سطح این موتور جستجو را مشاهده نموده و در آخر به واسطه Nearby نیز شما این امکان را خواهید داشت که نزدیک ترین مکان (مانند رستوران، کافی شاپ، پمپ گاز و غیره) به خود را به راحتی پیدا نمایید.

نوار جستجوی گوگل

با تغییرات به وجود آمده در نوار جستجوی گوگل نیاز کاربران به بازکردن اپلیکیشن کامل گوگل جهت جستجو بسیار کاهش پیدا کرده است. هرچند که این بروزرسانی برای تمامی کاربران منتشر نشده و گوگل عنوان کرده که به زودی تمامی کاربران از امکانات جدید نوار جستجوی گوگل بهره مند خواهند شد.