جعبه‌گشایی نکسوس ۶ پی هواوی

جعبه‌گشایی نکسوس ۶ پی هواوی
جعبه‌گشایی نکسوس ۶ پی هواوی

همه ما می‌دانیم که هواداران اندروید برای یک گوشی خوب اندرویدی چه ویژگی‌های را مد نظر دارند. Nexus 5X از این نظر گزینه جذابی به نظر می‌رسد، و این جذاب بودن نه فقط به دلیل اندروید وانیلای این گوشی است بلکه به دلیل قیمت وسوسه‌کننده‌اش نیز می‌باشد. قیمت این گوشی ۳۷۹ دلار است که قیمت بسیار خوبی به نظر می‌رسد اما برای آن‌هایی که می‌خواهند بهترین تجربه را داشته باشند، نکسوز ۶ پی گوگل با مشخصات سخت‌افزاری و بدنه فلز‌ی‌اش همه نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند.

گرچه بسته‌بندی این محصول به همان شکل کلی بسته‌بندی Nexus 5X انجام شده است، اما تفاوت‌های آن شامل گوشه گرد شده و یک P منحصر به فرد پرینت شده در قسمت جلویی این بسته‌بندی است و عکس‌هایی از خود گوشی نیز در پشت این بسته‌بندی قرار دارند. با این حال بسته‌بندی این محصول به طور کلی مینیمالیست و بدون زرق و برق اضافی است که البته با توجه به خالص بودن اندروید این دستگاه منطقی به نظر می‌رسد.

با باز کردن قسمت جلویی این بسته‌بندی اولین چیزی که با آن مواجه می‌شوید راهنمای شروع سریع است که با تصاویری، بعضی ویژگی‌های اصلی این دستگاه را معرفی می‌کند. زیر این راهنما بدنه اصلی جعبه قرار دارد، که گوشی، دفترچه اضافی، شارژر دیواری و دو کابل شارژ قرار گرفته‌اند. این گزینه آخر قابل توجه است چون بر خلاف نکسوز ۵ اکس، این گوشی به همراه کابل‌های تبدیل USB Type-C به USB Type-C و همچنین USB Type-C به USB Type-A عرضه می‌شود. عرضه این کابل اضافی همراه این گوشی بسیار کاربردی و مفید است چون بیشتر کاربران شارژرهای دیواری استاندارد زیادی دارند. و وجود کابل تبدیل USB Type-A به کاربران این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند از شارژرهای دیگرشان نیز برای شارژ دستگاه خود استفاده کنند.

همچنین می‌توانید با استفاده از USB Port گوشی خود را شارژ کنید و اطلاعات‌تان را نیز به سرعت به کامپیوترتان منتقل کنید. با توجه به قیمت ۴۹۹ دلاری این دستگاه می‌توانیم بگوییم که بسته‌بندی آن بسیار خوب است. البته که هیچ هدفونی همراه این گوشی عرضه نشده است اما دو نوع کابل عرضه شده به همراه این گوشی بسیار مفید خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر بررسی تخصصی این دستگاه را بخوانید.