رسمی: 13 مهر روز معرفی گوشی‌های پیکسل گوگل است

زمان رونمایی از گوشی گوگل پیکسل

مدت‌ها بود که شایعاتی از سوی کمپانی گوگل به بیرون درز می‌کرد که آن‌ها قرار است از دو گوشی هوشمند جدید رونمایی کنند. دو محصول به نام‌های پیکسل و پیکسل ایکس ال که دیگر نام دیوایس‌های نکسوس را یدک نکشیده و با لوگو خود کمپانی گوگل روانه بازار خواهند شد. محصولاتی با مشخصات سخت افزاری رده بالا که قصد دارند با بزرگان حال حاضر بازار از جمله سامسونگ گلکسی اس 7 و ال جی جی 5 به رقابت بپردازند. حال پس از گذشت ماه‌ها گوگل در سایت خود با ارسال یک تیزر و همچنین ارسال دعوتنامه‌هایی برای اصحاب رسانه رسماً اعلام کرده است که در تاریخ 13 مهر مصاف با 4 اکتبر شاهد رونمایی از محصولات جدید پیکسل که قطعاً گوشی هوشمند نیز جزو آن‌ها خواهد بود هستیم.

اگر چه گوگل به طور مشخصی به نوع محصول قابل رونمایی در این روز اشاره خاصی نکرده است ولیکن ما حدس می‌زنیم که این شرکت آمریکایی رویداد 13 مهر خود را برای رونمایی از گوشی‌های پیکسل برنامه ریزی کرده است. ما مطمئن نیستیم که در این مراسم محصولات دیگری را نیز ارائه می‌کند یا خیر ولیکن بدون شک دو گوشی گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) دو محصول بزرگ این رویداد خبری خواهند بود.

تا پیش از این شایعات و اخبار زیادی را پیرامون دو گوشی ذکر شده گوگل، پیکسل و پیکسل ایکس ال شنیده‌ایم. حتی اخیراً تصاویری نیز از این دو گوشی هوشمند به بیرون منتشر شده که نشان دهنده کیفیت بالای ساخت این محصولات است. ما همچنین شنیده‌ایم که گوگل قصد دارد این محصولات را با قیمت ابتدایی 649 دلار به فروش برساند؛ هرچند که گزینه‌های مالی دیگری نیز پیش روی خریداران این دو محصول وجود خواهد داشت.

در اینجا شایعات دیگری نیز وجود دارد که عنوان می‌کنند گوشی پیکسل به طور اختصاصی تحت نظر شرکت حامل Verizon به فروش خواهد رسید که این امر می‌تواند بسیاری از کشورها از جمله ایران را از عرضه آن محروم کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید