گوگل به مردم و کارفرمایان برای پیدا کردن بهترین کار و بهترین استعداد کمک می‌کند

در رویداد I/O گوگل، مسئولان این شرکت اشاره کردند که گوگل در حال کار روی یک پروژه جدید است که به کارفرمایان کمک می‌کند تا با استعدادترین افراد را انتخاب کنند. همچنین این طرح به مردم نیز برای یافتن بهترین کار، کمک می‌نماید. با توجه به آمار مسئولان گوگل، 46 درصد از کارفرمایان آمریکایی به دنبال افراد با استعداد برای استفاده از آن‌ها در کارهای خود هستند و گوگل تصمیم به ایجاد ابزاری (جستجو و یادگیری ماشین) گرفته که به بازار کار کمک کند.

این طرح Google for Jobs نام دارد. این ویژگی جدید از طریق گوگل اپ، در دسترس خواهد بود. فقط کافیست شما شغل موردنظر خود را وارد کنید، سپس گوگل از طریق جستجو، کارهای آزاد موجود در موقعیت جغرافیایی شما را نمایش می‌دهد. استفاده از آن آسان است و موقعیت بسیار خوبی برای جویندگان کار به حساب می‌آید.

به گفته مسئولان گوگل، با این قابلیت شما با هر سطح تخصص از هر کاری که دارید می‌توانید شغل موردنظر خود را جستجو نمایید. پس با هر توانایی و تخصص و با هر سطحی از آن‌‌ها در Google for Jobs کار مدنظرتان را جستجو کنید. این قابلیت در چند هفته آینده در آمریکا در دسترس قرار خواهد گرفت و طی ماه‌های آتی، در کشورهای بیشتری در دسترس مردم قرار می‌گیرد.

نظر شما درباره‌ی این پروژه‌ی گوگل چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید