دستیار هوشمند گوگل به آیفون آمد؛ رقیب جدید سیری در آی او اس

رویداد گوگل I/O در حال برگزاری است و ما خبرهای هیجان‌انگیزی از آن می‌شنویم. طبیعتا دستیار هوشمند گوگل نسبت به سال گذشته بهبود یافته است. توانایی ارتباط متنی و مکالمه در آن تقویت شده، به طوری که کاربران به صورت عادی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر بسیاری از کاربران به آسانی قادر به برقراری ارتباط  با دستیار هوشمند خود نیستند.

دستیار هوشمند گوگل هم اکنون برای سیستم عامل iOS در دسترس است!

نیاز به نصب نرم‌افزار برای استفاده از دستیار هوشمند گوگل در iOS نیست. تمام چیزی که برای کار با آن نیاز دارید گوگل اپ regular است که می‌توانید از طریق گوگل پلی به آن دسترسی داشته باشید. آن را باز کرده و با گفتن لغت کلیدی OK, Google  یا با لمس دکمه میکروفون در پایین، شروع به صحبت کردن با آن کنید. در حال حاضر شما تنها می‌توانید با آن صحبت کنید، اما این شرکت وعده داده که کاربران به زودی می‌توانند به این دستیار هوشمند متن ارسال کنند. اگر در یک مکان شلوغ باشید، صحبت کردن با دستیار هوشمند چندان کاربردی نخواهد بود!

به خاطر داشته باشید که iOS یک سیستم عامل بسته است. شما بدون استفاده از نرم‌افزار خاصی به دستیار هوشمند گوگل دسترسی خواهید داشت ولی سیری هنوز هم در مقایسه با این نسخه مخصوص iOS دستیار هوشمند گوگل که تنها از طریق صحبت کردن می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد، بهتر است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید