قفل هوشمند Grasp، قفل دوچرخه با اثر انگشت

قفل هوشمند Grasp

یکی از لوازم مهمی که دوچرخه سواران همیشه به همراه خود دارند، قفل است.
هرچند این قفل ها دارای تفاوت هایی در ظاهر هستند اما هدف تمامی آنها جلوگیری از سرقت دوچرخه می‌باشد.اما خب مطمئناً حمل آن قفل ها می تواند برای دوچررخه سوار کمی سخت باشد.
شاید انتظار معرفی یک قفل به همراه زنجیر و آویز را داشته باشید اما باید بگوییم که قفل هوشمند Grasp بسیار متفاوت تر از سایر قفل‌هایست که تا به حال دیده اید.

به وسیله قفل هوشمند Grasp شما قادر خواهید بود تا تنها با اثر انگشت در یک بازه زمانی بسیار کم و بدون استفاده از زنجیر و کلید دوچرخه ی خودتان را از سرقت ایمن کنید.

با این قفل ضد آب و مستحکم که توسط باتری کار می‌کند، دیگر نیازی نیست کلید اضافی را جهت قفل دوچرخه حمل نمایید و یا در صورت گم شدن کلید قفل به مشکل بربخورید.

برای استفاده از این قفل تنها کافیست تا اپلیکیشن مخصوص آن که قابل استفاده بر روی دو پلتفرم اندروید و iOS است را بر روی اسمارت فون خود نصب کرده و سپس اثر انگشت خود را به آن اپلیکیشن معرفی نمایید.

قفل هوشمند Grasp

این اپلیکیشن قادر به شناسایی ۱ تا ۲۰ اثر انگشت متفاوت است که میتوانید به آن معرفی نمایید و پس از آن تنها صاحب آن ۲۰ اثر انگشت هستند که قادر به باز کردن قفل هوشمند Grasp هستند.