امروز نوروز 1396 است، سرآغاز بهار. روزی که زمین رویش و رستاخیزی دوباره می یابد و همگان شاهد زنده شدن مجدد جهان طبیعت هستند.

نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نو و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از روزگار قدیم است؛ روزگاری که شروع بهار همراه بود با تکاپوی مردمان برای بهتر زیستن و بهتر بودن.

با فرا رسیدن نوروز 1396 کودک نوپای دیجی رو روزهای آخر دو سالگی را پشت سر می گذارد و امید دارد که شما دیجی رو یی ها همچنان ما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری نمایید و همراه ما باشید.

آری سال 95 نیز با تمام اتفاقات خوب و بدش سپری شد و دفتر روزگار آخرین صفحات این سال را هم ورق زد تا به بهار 96 رسید. سالی که امید می رود بهتر از سال های گذشته باشد، سالی سرشار از موفقیت و کامیابی. در سالی که گذشت بسیار تلاش نمودیم تا رضایت شا عزیزان را تا حد امکان فراهم نماییم. تهیه اپلیکیشن اندرویدی دیجی رو، به روز رسانی به موقع و پی در پی سایت، گذاشتن اخبار و مقالات مهم دنیای تکنولوژی در سریعترین زمان ممکن و به صورت لحظه ای و … از جمله کارهای گروه دیجی رو در سال 95 بود.

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. پس همچنان مثلا گذشته، ما را یاری کنید تا بهتر و بهتر تر شویم.

گروه دیجی رو سال خوبی را برای همگان آرزو کرده و امیدوار است در بهار طبیعت دلهای همه بهاری شود. شادکام باشید و بهروز، نوروزتان پیروز.

3 دیدگاه

  1. درود بر شما
    سال نو برشما نیز (گروه دیجیرو)مبارک باشه..
    سالی پر از (سعادت)براتون آرزومندم….
    ان شا الله سال خوبی و خوبیها باشه این 96/
    تو سال 96 یارانه هم بهمون بدن صلوات

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید