با این بازی به دی کاپریو کمک کنید تا جایزه اسکار را دریافت کند!

بازی لئوناردو دی کاپریو

درحالی که تنها سه روز به برگزاری مراسم اهدای جوایز اسکار سال 2016 باقی مانده است، توسعه دهندگان با یک شوخی جالب بازی سرگرم کننده‌ای را طراحی کرده اند تا بتواند تلاش‌های لئوناردو دی کاپریو بازیگر مشهور فیلم‌هایی همچون “تایتانیک”، “اینسپشن” و “گرگ‌ وال استریت” را در طول سالیان بازیگری اش به تصویر بکشد.

کمپانی The Line Animation متشکل از شش کارگردان بریتانیایی، یک بازی تحت مرورگر به نام خشم لئو در فرش قرمز (Leo’s Red Carpet Rampage) تولید کرده‌اند که در این بازی سرگرم کننده شما با کنترل لئوناردو دی کاپریو شامل دویدن، پریدن و یا حتی کتک کاری به وی بایستی کمک کنید تا به اسکار برسد. بازیکنان بایستی به سرعت (موفقیت شما به سرعت عملکردتان بستگی خواهد داشت) از کلید‌های G و H صفحه کلید خود استفاده کنند تا دی کاپریو را به حرکت درآورند. همچنین در این بین با فشردن کلید Space نیز می‌توانید از دست عکاسان و لیدی گاگا (خواننده آمریکایی) رهایی یافته و فرش قرمز را طی کنید.

پس از اتمام چالش‌های دویدنی، بازیکن می‌بایست مراحل مختلف دیگری را نیز طی کنند. به عنوان مثال باید وارد لامبورگینی دی کاپریو شده و از او بخواهید که تلاشش را بیشتر کند. علاوه بر آن شما می‌بایست یکی دیگر از نامزد‌های اسکار را در بین جمعیت شناسایی کنید که تمامی این مراحل نیز با سرعت بسیار بالایی انجام خواهند گرفت. این بازی درواقع خیلی سخت و زیبا شما را به چالش خواهد کشید و تقریباً دست یابیتان به جایزه اسکار غیر ممکن خواهد بود. هرچند شاید با تلاش زیاد شما موفق به آن شدید. لازم به ذکر است که این بازی در 6 مرحله مختلف ساخته شده است.

بازی لئوناردو دی کاپریو بازی لئوناردو دی کاپریو بازی لئوناردو دی کاپریو

درحالی که بازیکنان تلاش می کنند تا در این بازی لئو را به جایزه اسکار برسانند، خود وی نیز نقش هاگ گلس در فیلم “The Revenant”( یکی از نامزد‌های دریافت جایزه اسکار 2016) را بازی می کند که به عقیده افراد بسیاری اینبار وی مرد اول این مراسم خواهد بود.

هم اکنون میتوانید از طریق این وبسایت به بازی Leo’s Red Carpet Rampage پرداخته و یا نسخه اندرویدی آن را دریافت نمایید.