این 10 اپلیکیشن/بازی پولی آی او اس برای مدتی رایگان شده‌اند (دانلود کنید)

دانلود اپلیکیشن پولی آی او اس به صورت رایگان

برای کسانی که (به جز کاربران اندرویدی) علاقه‌ای به پرداخت مبلغ بابت دانلود اپلیکیشن ندارند، همواره اپلیکیشن‌های رایگان موهبتی به حساب می‌آیند. امروز ما قصد داریم 10 اپلیکیشن پولی که در بالا‌ترین حالت ممکن با قیمت 8 دلار عرضه می‌شوند را به شما معرفی کنیم. اما جالب است بدانید که توسعه دهندگان این اپلیکیشن‌ها برای مدتی محدود شما را قادر خواهند ساخت تا به صورت رایگان آن‌ها را دریافت کنید. این اپ‌ها شامل چند بازی، یک ویکی‌پدی ریدر و یک اپلیکیشن هستند که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را بر روی آیفون و آیپد خود بکشید.

آن چه که مشخص است رایگان بودن این اپلیکیشن‌ها به مدت محدود است. با این حساب بهتر است زمان را از دست ندهید و هر چه زودتر تا به روال عادی بازنگشتن آن‌ها، دانلود اپلیکیشن‌های دلخواه از این لیست را آغاز کنید.

gTasks Pro

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 5.99 دلار

gTasks-Pro

این اپلیکیشن شما را قادر می‌سازد تا وظایف خود را با Google Tasks همگام سازید. این اپلیکیشن همچنین به شما امکان آن را خواهد داد تا این وظایف را به دستگاه آی او اسی دیگری نیز سینک کنید. اپلیکیشن gTasks Pro با تقویم گوگل ادغام شده است و برای اجرا نیازمند اتصال دائم به اینترنت نخواهد داشت.

 

Into Mirror

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 0.99 دلار

Into-Mirror

«درون آینه» نام یک بازی است که شما را 60 سال به آینده خواهد برد. داستان این بازی در ارتباط با یکی از کارخانجات بزرگ دنیا به نام Mirror Group است. آن‌ها دارای دستگاهی هستند که به بازیکنان را به یک دنیای مجازی می‌فرستد. در حالی که این دستگاه به تازگی مراحل آزمایشی خودش را به اتمام رسانده است و اینک به فروش می‌رسد؛ اسرار زیادی هستند که در مورد آن هنوز بر همگان پوشیده است. این بازی بیش از 20 مرحله مختلف با آیتم‌های مخفی و پاداش را ارائه می‌کند. شما می‌توانید آن‌ها را دریافت کرده و کاراکتر خودتان را آپگرید کنید.

 

Sketchify

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 3.99 دلار

Sketchify

با Sketchify شما می‌توانید ایده‌های خود را بکشید، بنویسید و کارهای مختلف دیگری را با دستگاه آی او اسی خود انجام دهید. برای استفاده از این اپلیکیشن نسخه‌ی سیستم عامل دستگاه شما باید آی او اس 9 به بالا باشد. در سمتی دیگر امکانات خریدنی مختلف درون اپلیکیشنی نیز در Sketchify دیده می‌شود که به امکانات آن می‌افزاید.

 

GRIDy Pro

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 1.99 دلار

GRIDy-Pro

با این اپ شما دیگر نیازی به مرورگر برای پیدا کردن تصاویر ذخیره شده در Camera Roll نخواهید داشت. شما می‌توانید دسته‌بندی‌های مشخصی از تصاویر خود را در هر زمانی که خواستید از طریق مرکز اعلان (Notification Center) آیفون خود مشاهده کنید. علاوه بر آن برای دیدن این تصاویر در سایز بزرگ‌تر می‌توانید آن‌ها را تنظیم کنید.

 

Where To Go?

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 7.99 دلار

Where-To-Go

 کجا بروم؟ از جی پی اس دستگاه آی او اسی خود استفاده کنید تا نزدیک‌ترین استیشن پمپ گاز، داروخانه، تئاتر، سوپرمارکت و غیره را بیابید. 500 پرست مکان‌های مختلف در 12 دسته بندی مختلف همراه مسیریابی نقطه به نقطه در اختیار شما قرار خواهد داشت تا بتوانید از رسیدن به مقصد خود مطمئن باشید. شما می‌توانید به عقب برگشته و مسیرهایی که رفته‌اید را بازبینی کنید و آن‌ها را در اختیار دیگر کاربران نیز قرار دهید. به دنبال هیجان بیشتری هستید؟ تلفن خود را تکان دهید تا به صورت  اتفاقی این اپلیکیشن به شما بگویید به کجا بروید.

 

PR’s

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 1.99 دلار

PRs

آیا برای مسابقات مختلف ورزشی در حال رقابت هستید؟ شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن همراه بازدهی حداکثری رکوردهای شخصی خود را به ثبت برسانید. اگر تصمیم شما برای مسابقه‌ای که در پیش دارید کاملاً جدی است و به چیزی جز برد نمی‌اندیشید؛ این اپلیکیشن می‌تواند در هر زمانی از تمرین کنار شما باشد و نقش یک مربی کمکی را ایفا کند.

 

Brain Wave Study Smart

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 1.99 دلار

Brain-Wave-Study-Smart

این اپلیکیشن قصد دارد تا در کنار تفریح و سرگرمی، تمرکز شما بهبود یافته، حافظه‌تان تقویت شده و عمیق‌تر از گذشته به تفکر بنشینید. این اپلیکیشن یکی از عالی‌ترین گزینه‌ها برای افرادی است که نیازمند مطالعه به جهت آزمون‌های مختلف هستند. البته این بدان معنا نخواهد بود که این اپلیکیشن تمام مشکلات درس خوانی شما را برطرف خواهد کرد؛ بلکه قادر است به بهبود آن کمک کند.

 

Super Cat Galaxy

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 0.99 دلار

گ

این بازی به شما امکان خواه داد تا یک سوپر گربه را با انگشتان خود کنترل کنید و برای حفظ جهان تلاش کنید. شما می‌توانید برای آزادسازی جهان‌های بیشتری، کوین دریافت کنید.

 

Cleaner

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 1.99 دلار

Cleaner

Cleaner به میان مخاطبین شما می‌رود و آن‌هایی که بیش از یک بار تکرار شده و بیهوده هستند را حذف می‌کند. همچنین زمانی که یک مخاطب شما بدون نام، تلفن همراه، ایمیل و یا آدرس منزل ذخیره شده باشد به شما هشدار خواهد داد.

 

WikiGraph

دانلود رایگان – قیمت در حالت عادی 0.99 سنت

WikiGraph

WikiGraph یک ویکی‌پدیا ریدر است که به شما موضوعات روز این پایگاه اطلاعاتی را نشان می‌دهد. علاوه بر آن به شما کمک خواهد کرد تا موضوعات نزدیک محل زندگی خود و یا موضوعاتی که علاقه‌مند هستید را از طریق جستجو فوراً بیابید.