بازی Hero Forces؛ تجربه جدید از بازی‌های آنلاین اندروید

بازی hero forces اندروید

به طور کلی هنگامی از یک بازی چندنفره تیراندازی صحبت می‌کنیم، معمولاً سبک آن بازی FPS خواهد بود. اما وقتی بازی ” Hero Forces ” یا ” نیرو‌های قهرمان ” برای نخستین بار رونمایی شد، خیلی‌ها با دیدن سبک سوم شخص این بازی در کمترین زمان جذب این بازی شدند.

این بازی که تا به امروز با محدودیت‌های مختلفی عرضه میشد، بالاخره به صورت کامل و البته رایگان در گوگل استور قرار گرفت تا تمامی کاربران اندروید بتوانند از آن استفاده نمایند.
نیرو‌های قهرمان یک بازی چندنفره آنلاین به تمام معناست. درواقع این بازی از هیچ داستانی پیروی نکرده و قابلیت اجرای تک نفره و آفلاین را نخواهید داشت. تمامی بازیکنان می‌بایست به یک تیم پیوسته و سپس در یک جنگ روبه رو با دشمنان مقابل شرکت کنند. شاید این بازی آن هم به صورت آفلاین تجربه گنگی باشد که تا به حال شما آن را امتحان نکرده اید و بدون شک در اولین نگاه مجذوب آن خواهید شد. همانند سایر بازی‌های چندنفره شما در نیروهای قهرمان با تنوع خوبی از سلاح‌ها شمال انواع AKها، اسنایپر‌ها و حتی آر‌پی‌جی روبه رو خواهید بود. شما این توانایی جذاب را خواهید داشت که حتی سلاحتان را نیز ارتقا داده و به قدرت آن بی افزایید.

بازی Hero Forces دارای مد‌های متفاوتی است. یکی از مود‌های ان Co-op می‌باشد که شما و تیمتان هردو می‌بایست به مبارزه با زامبی‌ها بپردازید. از مود‌های دیگر این بازی نیز می‌توان به Campgain و Survival اشاره نمود که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خودشان هستند و حق انتخاب را به بازیکن می‌دهند تا آن مودی که مورد علاقه اش می‌باشد را برای اجرای بازی انتخاب نماید.

از ویژگی‌های بارز بازی Hero Forces می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تنها با یک فشار انگشت، حریف خود را جستجو کرده و به صورت آنلاین به مبارزه با آن بپردازید
  • تیر اندازی بسیار طبیعی و دارای فیزیکی مناسب
  • بازی بسته به میزان مدنظر شما، از دو دقیقه گرفته تا دو ساعت
  • طراحی کنترل هوشمند برای افراد در حال حرکت، شما حتی می‌توانید با یک دست به بازی بپردازید
  • لذت بردن از گیم پلی فوق العاده در مود‌های مختلف و متنوع
  • تجربه یک فیلم اکشن با امکانات آب و هوایی و مکانی مختلف مانند جنگل‌های بارانی، بیابان‌ها، دشتها و …

کاربران پلتفرم اندروید هم اکنون قادر خواهند بود تا بازی فوق العاده زیبای Hero Forces را از طریق این لینک و به صورت رایگان دریافت نمایند.

2 دیدگاه

  1. این بازی از طرف سازنده منقضی شده و قابل استفاده نیست. گوگل پلی هم اون رو از لیست بازیاش حرف کرده. الکی دانلود نکنید.

Comments are closed.