با اپلیکیشن Vaulty؛ تصاویر گالری خود را به آسانی پنهان نمایید

Vaulty

آیا گالری تلفن اندرویدی شما حاوی تصاویر خانوادگی می‌باشد؟ پس عقلانی به نظر می‌رسد که شما این تصاویر را از گالری تلفن خود مخفی نمایید تا در صورت استفاده شخصی دیگر از تلفن شما،خواسته یا ناخواسته به آن تصاویر دسترسی نداشته باشد. اما این امر چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

دیجی رو در این مطلب قصد معرفی یک اپلیکیشن کاربردی را دارد که به شما کمک خواهد کرد تا در کمتر از 1 دقیقه، عکس‌ها و ویدیوهای دلخواهتان را از دسترسی افراد بیگانه در امان نگاه دارید.

Vaulty نام اپلیکیشنی است که از حریم خصوصی کاربران تبلت‌ها و تلفن‌های اندرویدی با تمام قدرت محافظت می‌نماید. با استفاده از اپلیکیشن Vaulty دیگر نگرانی دسترسی افراد به اطلاعات شخصی گالری شما معنایی ندارد، چرا که این اپلیکیشن به خوبی هرچه تمام کار خود را انجام خواهد داد.لازم به ذکر است که تا به امروز حتی 1 گزارش هک اپلیکیشن Vaulty نیز منتشر نشده است.

دانلود اپلیکیشن Vaulty

با Vaulty تصاویر منتخب خود را پنهان کرده و یا با استفاده از رمزگذاری، از آن محافظ نمایید. تصاویری که شما در این اپلیکیشن رمزگذاری و مخفی کرده باشید، بواسطه هیچ یک از اپلیکیشن‌های گالری متفرقه دیگر نیز قابل مشاهده نخواهند بود. نکته جالب درباره این اپلیکیشن اینجاست که در صورت دست زدن یک شخص غریبه به تلفن شما، اگر این اپلیکیشن حس کند که فرد مورد نظر قصد فضولی در تلفن شما را دارد، با استفاده از دوربین جلو تلفن اندرویدی شما، سریعاً یک عکس از آن فرد خواهد گرفت.

دانلود اپلیکیشن Vaulty از کافه بازار