پیام‌رسان Hike از مرز 100 میلیون کاربر گذشت [دانلود کنید]

پیام رسان Hike

آخرین گزارشات از اپلیکیشن پیام‌رسان Hike عنوان می‌کند که این سرویس بیش از 100 میلیون کاربر داشته و ماهانه بیش از 40 میلیون پیام در این پیام‌رسان رد و بدل می‌شود.
این اپلیکیشن که در ماه سپتامبر از مرز 70 میلیون کاربر عبور عبور کرده و در ماه دسامبر نیز 30 میلیون پیام در آن رد و بدل شده است، توانسته تا در طول چهار ماه، بیش از 30 میلیون کاربر جدید را به خود ببیند.

این پیام رسان هندی برای نخستین بار در سال 2012 عرضه شد که در حال حاضر بر روی پنج پلتفرم اندروید،iOS، ویندوزفون، بلکبری و سیمبیان قابل اجرا می‌باشد. از قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به ارسال پیام‌های متنی، تصاویر، ویدیویی و صوتی اشاره نمود. علاوه بر آن قابلیت تماس گروهی تا مرز 100 نفر نیز در این اپلیکیشن وجود خواهد داشت. هایک دارای یک بخش اخبار نیز می‌باشد که اخبار روز دنیا را به دو زبان هندی و انگلیسی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

این اپلیکیشن علاوه در هند، در سرتاسر جهان نیز از استقبال عمومی روبه رو شده و با توجه به آمار ارائه شده به نظر می‌رسد که سال جدید میلادی، نقطه عطفی را برای توسعه دهندگان هندی خودش رقم بزند.
سازندگان این اپلیکیشن معتقد هستند که این اپلیکیشن با هدفی مشخص رو به جلو حرکت خواهد کرد و علاوه بر استفاده تمامی کاربران اینترنت هندوستان، در سرتاسر جهان نیز کاربران فعالی را جذب خواهد کرد.

هم اکنون میتوانید اپلیکیشن پیام‌رسان هایک را از طریق وبسایت رسمی این برنامه به صورت رایگان دریافت نمایید