چگونه ویدیوهای اینستاگرام را دانلود کنیم؟

5 روش برای دانلود ویدئوهای اینستاگرام
5 روش برای دانلود ویدئوهای اینستاگرام

یکی از مهم ترین امکاناتی که بعد از خرید اینستاگرام توسط فیسبوک به آن اضافه شد، قابلیت آپلود ویدئو های 15 ثانیه ای (و سپس 60 ثانیه ای) بود. این امکان جدید به سرعت در بین کاربران اینستاگرام محبوب شد بطوری که میزان آپلود و مشاهده ویدئو در آن حتی از اپلیکیشن های مخصوص این کار مانند Vine بیشتر شد. در ادامه 5 روش معرفی شده است که با استفاده از آنها می توانید هر ویدئو ای را ذخیره کنید، با دیجی رو همراه باشید.

1- استفاده از اپلیکیشن InstaDownloader در اندروید

Instadownloader
Instadownloader

استفاده از این این اپلیکیشن یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای دانلود ویدئو های اینستاگرامی است. با استفاده از Insta Downloader علاوه بر اینستاگرام می توانید لوپ های Vine را نیز ذخیره سازی کنید. برای دانلود ویدئوهای اینستاگرامی کافی است با استفاده از سه نقطه ی بالای ویدئو مورد نظرتان، آدرس را برداشته و در این اپلیکیشن وارد کنید تا InstaDownloader به طور خودکار شروع به ذخیره سازی ویدئو کند.

دانلود از گوگل پلی

 

2- تغییر دادن آدرس

qq
qq

یکی از ساده ترین و در عین حال کارآمد ترین راه های دانلود ویدئو از اینستاگرام استفاده از این رش است. کافی است آدرس ویدئو اینستاگرامی را در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود وارد کنید و ابتدای آدرس آن qq اضافه کنید.

مثلا اگر آدرس ویدئو اینستاگرامی مورد نظر www.instagram.com/p/BF8UYOSWT باشد، آدرس آن را به www.qqinstagram.com/p/BF8UYOSWT تغییر داده و در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید. به همین سادگی به صفحه Savedeo وارد می شوید و می توانید ویدئو را ذخیره کنید.

 

3- استفاده از اپلیکیشن Instasaver

Instasaver
Instasaver

این اپلیکیشن همانند Instadownloader ابزاری قوی و ساده برای دانلود ویدئوهای ایسنتاگرامی است که امکانات بیشتری دارد. با استفاده از Instasaver می توانید عکس ها و نوشته های زیر پست ها را نیز دانلود و کپی کنید. برای این کار آدرس ویدئو یا عکس مورد نظر را در در این اپلیکیشن وارد کنید و سپس Save Video را انتخاب کنید.

از دیگر ویژگی های Instasaver اطلاع رسانی در نوار بالای صفحه گوشی می باشد.

دانلود از گوگل پلی

 

4- استفاده از وبسایت W3Toys

W3Toys
W3Toys

این وبسایت یک سرویس رایگان اینترنتی است که به شما اجازه می دهد به راحتی ویدئو های اینستاگرامی را ذخیره کنید. فقط آدرس ویدئو مورد نظرتان را برداشته و در این سایت وارد کنید. به همین سادگی میتوانید فایل را دانلود کنید

 

5- استفاده از وبسایت DreDown

Dredown
Dredown

این وبسایت نیز یکی از سرویس های محبوب اینترنتی برای دانلود ویدئوهای ایسنتاگرامی است.

ابتدا صفحه دانلود اینستاگرام سایت را باز کنید. بعد از بارگذاری کامل صفحه آدرس ویدئو اینستاگرامی را وارد سایت کنید و روی DredDown کلیک کنید. سپس کیفیت موردنظرتان را انتخاب کرده و شروع به دانلود ویدئو کنید.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید