چگونه آی او اس ۹ را در آیفون و یا آیپد جیلبریک کنیم

چگونه آی او اس 9 را در آیفون و یا آیپد جلبریک کنیم
چگونه آی او اس ۹ را در آیفون و یا آیپد جلبریک کنیم

در زمان انتشار آی او اس ۹ خبرهای ضدونقیض از عدم امکان جیلبریک این سیستم عامل به گوشی می رسید، اما حالا گروه Pangu با ارائه ابزار جیلبریک خود، آب پاکی را روی دست شایع پردازان ریخته است.

آی او اس ۹ بیش از پیش دسترسی کاربران را آزاد گذاشته است، اما هنوز هم افراد بسیاری می خواهند با جیلبریک دستگاه خود به صورت کامل آزاد باشند.

اگر مایل به جیلبریک آیفون و یا آیپد خود هستید، در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

  1.  جیلبریک Pangu را برای آی او اس ۹٫۰ دانلود کنید( حجم ۷۳ مگابایت)
  2.  از طریق نرم افزار آیتونز از اطلاعات دیوایس خود پشتیبان تهیه کنید.
  3.  ویژگی Find my iPhone و گزینه Passcode را از بخش تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.(برای غیرفعال کردن Find My iPhone وارد بخش iCloud > Find My iPhone and Settings  و برای غیرفعال کردن Passcode(رمز عبور) وارد قسمت Touch ID & Passcode > Turn Passcode Off شوید)
  4.  دستگاه خود را در حالت airplane (هواپیما) قرار دهید.
  5. در رایانه خود فایل جیلبریک  Pangu که در مرحله اول دانلود کردید را اجرا کنید.
  6.  دستگاه خود را به رایانه متصل کنید و کمی صبر کنید تا ابزار Pangu  آن را شناسایی کند. سپس روی دکمه  “Start” کلیک کرده و به دنبال آن گزینه “Already Backup” را انتخاب کنید تا جیلبریک  آغاز شود.
  7. در حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد تا آیفون و یا تبلت‌تان ری‌استارت شود و سپس شما باید قفل صفحه آن را باز کنید و آن را در حالت airplane قرار دهید.
  8.  بعد از رسیدن مراحل جیلبریک  به ۷۵ درصد، فوری قفل دیوایس را باز کرده و اپلیکیشن Pangu که بر روی آن نصب شده است را اجرا کنید.( اول اپلیکیشن Photos را باز کرده و بعد اقدام به اجرای Pangu کنید)
  9. زمانی که برای بار اول اپلیکیشن Pangu اجرا می شود، با انتخاب گزینه “Accept”، دسترسی‌های لازم را به آن بدهید و کمی صبر کنید تا مراحل آماده به کارشدن اپلیکیشن به اتمام برسد.
  10.  وقتی عمل جیلبریک  به اتمام برسد، به طور حتم اگر وارد صفحه خانه آی او اس شوید باید اپلیکیشن معروف Cydia را ببینید. آن را اجرا کنید و از دستگاه بدون مرز خود لذت ببرید.