خلاقیت کده؛ ساخت وسیله‌ای ساده برای ایجاد حلقه‌های دود!

ساخت حلقه‌های دود

احتمالاً تا به حال کسانی را دیده‌اید که با دود سیگار یا قلیان اقدام به درست کردن حلقه‌های دود می‌کنند. با توجه به اینکه مضر بودن دخانیات بر کسی پوشیده نیست، بدیهی است که ساختن حلقه‌های دود نباید باعث شود تا شخصی به دنبال استعمال آن‌ها برود. اما با این حال اگر این کار به نظر شما جالب می‌آید، راه‌های بی‌خطری هم برای اجرای چنین تفریحاتی وجود دارد. حتماً می‌پرسید چگونه. خوب، در ادامه مطلب با خلاقیت کده دیجی رو همراه باشید تا روش ساخت وسیله‌ای بسیار ساده را که می‌تواند به راحتی هر چه تمام حلقه‌های دود تولید کند، آموزش دهیم.

ساخت وسیله‌ای ساده برای ایجاد حلقه‌های دود

برای ساخت چنین وسیله‌ای به لوازم زیر نیاز خواهیم داشت:

  • ساخت حلقه‌های دود (تصویر 1)یک عدد بادکنک کوچک
  • یک بطری پلاستیکی کوچک نوشابه
  • یک عدد فندک
  • دو عدد عود
  • قیچی

ابتدا با استفاده از قیچی، دهانه بادکنک را از جایی که در تصویر مشخص شده، قطع کنید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 2)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 3)حالا دوباره به کمک قیچی، قسمت انتهای بطری نوشابه را بریده و لبه‌های آن را نیز مرتب کنید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 4)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 5)بادکنک بریده شده را بر روی قسمت انتهایی بطری نوشابه بکشید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 6)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 7)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 8)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 9)حالا در بطری را باز کرده و کنار بگذارید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 10)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 11)عودها را با استفاده از فندک روشن کنید و با داخل کردن آن‌ها به بطری، آن را از دود پر کنید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 12)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 13)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 14)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 15)ساخت حلقه‌های دود (تصویر 16)خوب، کار تمام شد. می‌توانید با ضربه زدن به قسمت لاستیکی پشت بطری، حلقه‌های دود زیبایی ایجاد کرده و از این تفریح سالم لذت ببرید.

ساخت حلقه‌های دود (تصویر 17)خلاقیت کده امروز هم به پایان رسید و امیدواریم از آن راضی بوده باشید. لطفاً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما خوانندگان محترم هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید