خلاقیت کده؛ روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی

باز هم با قسمتی دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما دوستان هستیم و در مطلب امروز قصد داریم تا به کیسه‌های پلاستیکی کوچک و بزرگی که تقریباً در همه خانه‌ها تعداد نسبتاً زیادی از آن‌ها یافت می‌شود، بپردازیم.

حتماً شما هم در خانه یا محل کار خود، کیسه‌های پلاستیکی زیادی دارید که به شکلی نامرتب در یک کشو و یا … جمع شده‌اند. اگر می‌خواهید سر و سامانی به این کیسه‌ها بدهید حتماً در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا روشی بسیار جالب و خلاقانه را برای این کار خدمت شما معرفی نماییم.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 1)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی

تنها چیزی که برای مرتب کردن کیسه‌های پلاستیکی نیاز داریم، یک ظرف پلاستیکی استوانه‌ای شکل است که به عنوان مثال از قوطی خالی مواد شوینده می‌توانید برای این منظور استفاده کنید.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 2)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 3)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 4)قبل از اینکه به شروع کار بپردازیم، اگر دوست داشتید می‌توانید با چسباندن کاغذ کادو یا هر طرح دیگری بر روی قوطی، آن را تزئین نمایید.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 5)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 6)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 7)یکی از کیسه‌‌ها را بر روی سطحی صاف پهن کرده و مطابق شکل آن را لول نمایید. فقط باید دقت کنید که قبل از رسیدن به انتهای کیسه، نایلون بعدی را بر روی آن قرار داده و همراه با آن لول نمایید. این روند را تا آخرین کیسه پلاستیکی ادامه دهید.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 8)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 9)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 10)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 11)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 12)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 13)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 14)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 15)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 16)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 17)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 18)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 19)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 20)پس از اینکه همه کیسه‌ها را لول کردید، آن را داخل قوطی قرار داده و درب قوطی را نیز ببندید.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 21)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 22)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 23)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 24)از این به بعد هر زمان که نیاز به کیسه پلاستیکی داشتید، می‌توانید یکی از آن‌ها را از قوطی بیرون کشیده و استفاده نمایید. نکته جالب این روش اینجاست که با کشیدن هر کیسه، قسمتی از نایلون بعدی نیز به بیرون کشیده می‌شود و بدین ترتیب کیسه‌های پلاستیکی خود را مانند دستمال کاغذی از قوطی بیرون کشیده و استفاده خواهید کرد.

روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 25)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 26)روشی جالب برای سر و سامان دادن به کیسه‌های پلاستیکی (تصویر 27)امیدواریم از خلاقیت کده امروز هم راضی بوده باشید. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما خوانندگان عزیز هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید