چگونه پست‌های اینستاگرامی خود را با زمان بندی ارسال کنیم؟

اینستاگرام

برای اولین بار که وارد بخش داشبورد Buffer می‌شوید در سمت چپ می‌توانید اکانت‌های مختلفی را ازجمله توییتر، فیسبوک و سایر شبکه‌های اجتماعی ازجمله اینستاگرام را به Buffer متصل کنید. اینستاگرام در پایین فهرست وجود دارد و شما می‌توانید آن را به Buffer متصل کنید.

بعد از کلیک بر روی Connect، اگر هنوز وارد اینستاگرام نشده‌اید، صفحه‌ای برای ورود نام کاربری و رمز عبور باز می‌شود. سپس بعد از واردکردن اطلاعات، از شما مجوز دسترسی به اکانت درخواست می‌شود. برای دادن این مجوز بر روی Authorize کلیک کنید.

اینستاگرام

همچنین اگر شما خواهان استفاده از سرویس Buffer بر روی دستگاه اندرویدی و یا آی او اس خود هستید، می‌توانید از اپلیکیشن مخصوص آن استفاده کنید. باید قبل از اتصال اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود به این سرویس از قبل وارد این اکانت‌ها شده باشید.

اینستاگرام

اگر اکانت‌های شما به‌صورت خودکار به Buffer متصل نشده بودند می‌توانید  بر روی آیکون پروفایل خود در گوشه سمت چپ و در بخش بالا کلیک کرده و ازآنجا اکانت‌های موردنظر خود را به این سرویس متصل نمایید.

اما خبر بد این است که محدودیت‌های API اینستاگرام به کاربران اجازه فرستادن عکس‌ها و پست‌های زمان‌بندی‌شده را به شما نمی‌دهد. اما Buffer می‌تواند با ارسال یک یادآور در فرستادن پست موردنظر شمارا یاری دهد. چنین کاری در اپلیکیشن و یا سایت Buffer قابل انجام است. در اپلیکیشن Buffer با فعال‌سازی یک یادآور، به شما در زمان مقرر برای فرستادن یک پست از قبل آماده‌شده اخطار داده می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توانید پست را در زمان مقرر ارسال کنید.

اینستاگرام

با کلیک بر روی Open in Instagram شما به بخشی منتقل می‌شوید که می‌توانید متن و سایر تنظیمات ارسال را مطابق با میل خود تنظیم کنید. گرچه شاید برای اینستاگرام چنین محدودیتی وجود داشته باشد اما برای سایر اکانت‌هایی چون توییتر، فیسبوک و لینکدین شما قادر به ارسال پست‌های زمان‌بندی شده هستید.