با اچ تی سی 10 موسیقی را قورت دهید؛ ایرفون و چیپ صدای حرفه‌ای

اچ تی سی 10

اچ تی سی به تازگی از پرچمدار 2016 خود رونمایی کرده است؛ گوشی‎ای که نسبت به نسل‌های قبلی خود، از نظر ظاهری، نام گذاری و همچنین سخت افزاری تغییرات فراوانی داشته است.

HTC 10 با دوربین 12 مگایپکسلی‌ای همراه است که نه تنها پیکسل‌های بزرگی دارد بلکه از فوکوس لیزری و تثبیت کنند تصویر نیز پشتیبانی می‌کند و حتی برای اولین بار چنین ویژگی‌ای نیز در دوربین ثانویه آن نیز وجود دارد؛ یک دوربین 5 مگایپکسلی با سیستم OIS! همچنین سخت افزار این گوشی ارتقای چشم گیری داشته است؛ تراشه‌ی اسنپدراگون 820 با چند گیگابایت رم عملکرد این گوشی را تضمین می‌کند، هرچند که چنین سخت افزاری در گوشی‌های سال 2016 به امری عادی بدل گشته است.

اما ویژگی‌های اصلی اچ تی سی 10 به اینها ختم نمی‌شود و یکی از مهمترین بخش‌های این گوشی سیستم پخش و صدای آن می‌باشد. دو اسپیکر BoomSound  به همراه یک ووفر و یک توییتر در این گوشی می‌تواند صدا ها را با یهترین کیفیت و دقت پخش کند؛ سیستمی که توسط یک بخش مجزا در کمپانی تایوانی‌ها طراحی گشته و درون این گوشی جای گرفته است.

htc-high-res-earphonesعلاوه بر این، اچ تی سی 10 به یک چیپ صدای حرفه‌ای( آمپلی) مجهز شده است که ظاهرا خروجی بسیار قوی‌تری نسبت به دیگر گوشی‌ها تولید می‌کند. همچنین این گوشی به صورت پیش فرض ایرفونی با خود به همراه دارد که صدا ها را با بهترین کیفیت و دقت ممکن به گوش کاربر می ‌رساند.

به طور حتم با چنین ویژگی‌هایی گوش دادن به موسیقی با HTC 10 بسیار لذت بخش خواهد بود.