ویدیویی رسمی از HTC 10 فاش شد؛ زمان رونمایی فردا [تماشا کنید]

ویدیو رسمی HTC 10 فاش شد؛ زمان رونمایی فردا [تماشا کنید]

زمان زیادی تا رونمایی از پرچمدار جدید گوشی‌های اچ تی سی باقی نمانده است و تقریبا می‌توان گفت HTC 10 در همین نزدیکی حضور دارد، بله فردا بعد از مدت زمان بسیار زیادی انتظار، بالاخره تایوانی‌ها از یک گوشی رده بالا و متفاوت رونمایی خواهند کرد. اما اگر شوق این را دارید که زود تر از موعد با این گوشی آشنا شوید، به لطف افشاگران این امکان فراهم شده است چرا که امروز یک ویدیوی رسمی از HTC 10 فاش شد.

 HTC 10 زبان طراحی سری جدید گوشی‌های اچ تی سی از جمله One A9 و ONE X9 را دنبال می‌کند و با نسل قبلی پرچمداران این کمپانی متفاوت است. بدنه‌ی فلزی تراشه خورده و پورت یواس‌بی C برای شارژ و انتقال اطلاعات دو طرفه، از ویژگی‌های این گوشی است، اما اینطور که به نظر می‌رسد دیگر در پرچمدار جدید اچ تی سی خبری از اسپیکر های دوگانه و استریو نیست و تنها یک اسپیکر در پایین گوشی و در کنار پورت USB قرار گرفته است؛ درست مانند تصاویر فاش شده!

 در ظاهر HTC 10 ویژگی خاصی دیده نمی‌شود و امید می‌رود تایوانی‌ها با معرفی ویژگی‌های درونی این گوشی، دوست داران خود را غافل گیر کنند تا بتوانند با دیگر کمپانی‌ها به رقابت بپردازند.

در ادامه از شما دعوت می کنیم ویدیو زیر را تماشا کرده و نظرات خود را پیرامون پرچمدار جدید اچ تی سی با ما در میان بگذارید.