تصویری باکیفیت از اچ تی سی بولت به بیرون درز کرد

اچ تی سی بولت نقره‌ای
تصویر باکیفیتی از اچ تی سی بولت، که اخیراً به بیرون درز کرده است

کمتر از یک هفته پیش بود که خبر رسید کمپانی اچ تی سی (HTC) قصد دارد به زودی یک پرچمدار جدید با نام اچ تی سی بولت (HTC Bolt) را روانه بازار کند. این گوشی هوشمند که به نظر می‌رسد در واقع نسخه جدیدی از گوشی پیشین این شرکت با نام اچ تی سی تاندربولت (HTC ThunderBolt) خواهد بود، طبق شنیده‌ها از سخت‌افزار خوبی برخوردار بوده و همان‌طور که اشاره کردیم جزو پرچمدارهای این شرکت تایوانی محسوب می‌شود.

اگر چه تاکنون هیچ اطلاعات دقیقی درباره ویژگی‌های سخت‌افزاری و قابلیت‌های اچ تی سی بولت منتشر نشده است، اما به تازگی Evan Blass که از سابقه خوبی در زمینه لو دادن اطلاعات مربوط به گوشی‌های هوشمند برخوردار است، اقدام به انتشار تصویری باکیفیت از بولت نموده که در بالا می‌توانید آن‌ را مشاهده نمایید. این تصویر که مدل نقره‌ای رنگ اچ تی سی بولت را به نمایش گذاشته، شباهت بسیار زیاد و غیر قابل انکار این محصول با یکی از گوشی‌های گذشته اچ تی سی، با نام HTC 10 را نشان می‌دهد.

اچ تی سی 10
گوشی هوشمند HTC 10؛ شباهت اچ تی سی بولت به این گوشی غیر قابل انکار است.

با توجه به تصاویر اخیر، تفاوت‌های بین این دو محصول بسیار جزئی است. به عنوان مثال، لنز دوربین جلویی اچ تی سی بولت در سمت چپ خروجی صدای گوشی قرار گرفته است در حالی که در HTC 10 لنز جلویی در سمت راست آن قرار دارد. علاوه بر این، در سمت چپ بدنه بولت، دو شیار ورودی دیده می‌شود و به نظر می‌رسد این گوشی جدید، دو سیم‌کارته خواهد بود.

در انتها یادآوری می‌کنیم که هنوز هیچ گونه اطلاعات و جزئیات رسمی در خصوص اچ تی سی بولت منتشر نشده است و برای کسب اطلاعات دقیق‌تر باید تا زمان معرفی رسمی آن منتظر بمانیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید