اچ تی سی فروش بخش تلفن همراه خود را تکذیب کرد

اچ تی سی فروش بخش تلفن همراه خود را تکذیب کرد

روز گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه HTC قصد دارد بخش تلفن همراه خود را به فروش برساند. با توجه به اینکه در حال حاضر این کمپانی عملکرد مناسبی در بازار ندارد و با کمپانی‌های برتر در بازار گوشی‌های هوشمند فاصله قابل توجه ای گرفته است انتشار این گزارش و اتخاذ چنین تصمیمی از سوی کمپانی تایوانی چندان هم غافلگیر کننده نبود.

با این حال ظاهراً اچ تی سی تصمیم دیگری دارد و به گزارش رسانه‌های تایوانی این کمپانی شایعات منتشر شده پیرامون فروش بخش موبایلی خود را تکذیب کرده و از ارائه جزییات بیشتر در این رابطه خودداری کرده است. هنوز اچ تی سی در آمریکا واکنشی به این خبر نشان نداده است اما با فرض اینکه گزارش رسانه‌های تایوانی صحت داشته باشد می‌توان نتیجه گرفت این کمپانی تصمیمی مبنی بر فروش بخش موبایل خود ندارد.

همانطور که در ابتدا گفتیم، HTC هم اکنون عملکرد رضایت بخشی در بازار گوشی‌های هوشمند ندارد و فروش این کمپانی چندان غافلگیر کننده به نظر نمی‌رسد با این حال مشخص نیست کمپانی دوم که قصد خرید برند HTC را داشته باشد بتواند مجدداً این کمپانی را سر پا کند. همچنین، این اولین باری نیست که شایعاتی پیرامون فروش اچ تی سی منتشر می‌شود، اما در حال حاضر موضع رسمی این کمپانی بر این است که آن‌ها قصد فروش برند خود را ندارند.

اچ تی سی علاوه بر گوشی‌های هوشمند در زمینه‌های دیگر نیز سرمایه گذاری کرده است. در این رابطه این کمپانی اخیراً به لطف همکاری با Valve با هدست واقعیت مجازی HTC Vive وارد رقابت واقعیت مجازی شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید