HTC 10 صد دلار ارزان شد؛ پرچم‌داری که هیچ‌گاه محبوب نشد

HTC 10

کمپانی تایوانی اچ تی سی علی‌رغم امیدواری‌هایی که در ارتباط با پرچم‌دار جدید خود در سال 2016 میلادی داشت؛ نتوانسته به موفقیت دست پیدا کند. بنابراین حتی اچ تی سی 10 نیز نتوانست سقوط آزاد چند ساله این کمپانی را متوقف کند تا همچنان این شرکت تولیدکننده رو به افول پیش رود. یکی از راه‌هایی که می‌تواند خریداران را به سمت محصول شما بکشاند کاهش قیمت آن است. تایوانی‌ها نیز به همین راه متوسل شده‌اند و قصد دارند تا با کاهش صد دلاری پرچم‌دار سال 2016 خود تلفن هوشمند HTC 10 برای مدتی محدود بتوانند به نحوی جلوی این عدم فروش موفق و زیان هنگفت وارده را بگیرند.

اچ تی سی 10 به صورت معمول با قیمت 699 دلار به فروش می‌رسد؛ اما این کمپانی تصمیم گرفته تا تاریخ 10 مرداد ماه قیمت محصول خود را تا مرز 100 دلار کاهش دهد و در واقع شما بتوانید آن را با قیمت 599 دلار خریداری کنید.  البته این تخفیف برای تمامی خریداران اعمال نخواهد شد. در واقع این کاهش قیمت مستقیماً اعمال نخواهد شد و برای همگان نیست. اچ تی سی با کمک هزینه‌ای 100 دلاری به خریداران این امکان را خواهد داد تا بتوانند وسایل جانبی مخصوص این تلفن را نیز خریداری کنند. این به معنی آن است که اچ تی سی به صورت غیر مستقیم اما مؤثر چیزی حدود 299 دلار در قیمت کلی اچ تی سی 10 تأثیر خواهد گذاشت.

HTC 10

در این بین شاید تصور کنید که این 100 دلار در خرید هدست واقعیت مجازی HTC Vive نیز اعمال خواهد شد. اما در اصل این اتفاق نخواهد افتاد و در حال حاضر این کمپانی هیچ تصمیمی برای اضافه کردن اسم هدست واقعیت مجازی اچ تی سی به لیست مجاز تخفیف‌ها ندارد. گفته می‌شود که این تخفیف تفاوتی به نسخه قابل خریداری نداشته و در دو نسخه مختلف لاک و آنلاک اچ‌تی‌سی 10 قابل اجرا است. شما فرصت خواهید داشت تا 12 ماه پس از خرید محصول خود به فروشگاه‌های مجاز اچ تی سی رفته و از قاب‌های محافظ گران قیمتی که به صورت رایگان تا سقف 100 دلار می‌توان خریداری کرد، بهره‌مند شوید.