HealthBox اچ تی سی؛ شروع طوفانی کمپانی تایوانی در سال جدید [CES 2016]

HealthBox اچ تی سی

همچنان نمایشگاه CES در لاس وگاس در حال برگزاری است و همانطور که می‌دانید، بسیاری از کشور‌های دنیا در تعطیلات کریسمس به سر می‌برند. به نظر می‌رسد که کمپانی اچ تی سی بهترین موقع را برای معرفی محصول سلامتی خود معرفی نموده است.

پکیج HealthBox جدیدترین محصول مشترک کمپانی تایوانی اچ تی سی و Under Armour می‌باشد. اچ تی سی ادعا می‌کند که با استفاده از این باکس سلامت، دیگر نیاز به انواع گجت‌های پوشیدنی سلامت نخواهید داشت و در واقع تمامی امکانات دستگاه‌های سلامت هوشمند را در یک باکس با عنوان HealthBox گرد هم آورده است.

20160108_155349_copyاین باکس سلامت شامل سه محصول متفاوت می‌باشد. نخستین محصول آن UA Band یک مچبند پلاستیکی به همراه یک صفحه نمایش OLED می‌باشد که فعالیت‌های مختلف افراد مانند راه رفتن، دویدن، خوابیدن و غیره را زیر نظر می‌گیرد. علائم حیاتی افراد مانند ضربان قلب به وسیله نوشته‌های پیکسل مانند بر روی این صفحه نمایش به نمایش گذاشته می‌شود تا افراد بتوانند از وضعیت بدنی خود باخبر باشند.

 

20160108_155440محصول دیگر این باکس گجت UA Heart می‌باشد که از آن اطلاعات زیادی درج نشده است. این گجت پوشیدنی با نصب بر روی قفسه سینه، می‌تواند ضربان قلب افراد را اندازه گیری کند. به نظر می‌رسد که این گزینه برای افراد ورزشکار که مدام نیاز به دانستن ضربان قلبشان دارند گزینه ایده آلی است چرا که اچ تی سی ادعا می‌کند استفاده از این محصول باریک بسیار راحت بوده و در استفاده های طولانی مدت هیچگونه ایجاد مزاحمتی برای افراد به وجود نخواهد آورد.

 

20160108_155414و آخرین محصول این باکس سلامت، یک ترازوی هوشمند به نام UA Scale می‌باشد. شما با استفاده از این ترازو می‌توانید به تلفن هوشمند خود متصل شده و در اپلیکیشن اختصاصی H Record اندازه گیری‌های دقیقی مانند میزان وزن و رچربی بدن را در آن مشاهده نمایید.
به نظر می‌رسد که HealthBox اچ تی سی یک گزینه فوق العاده برای ورزشکاران حرفه ای و حتی برای مصرف کنندگان عادی است تا از شرایط بدنی خود همیشه باخبر باشند و در جهت سلامت بدن خود بکوشند.

بر اساس اطلاعات ابتدایی، محصول مشترک اچ تی سی و Under Armour در 22 ژانویه و با قیمت پایه 400 دلار به عرضه جهانی خواهد رسید.

1 دیدگاه

Comments are closed.