کدام یک از گوشی‌های هوشمند هواوی اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 را دریافت می‌کنند؟

از همین حالا می‌دانیم که هواوی میت 9 به صورت پیش فرض با اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری اختصاصی EMUI 5.0 عرضه خواهد شد. اما تاکنون هیچ اطلاعاتی را در مورد برنامه‌ی هواوی برای به روز رسانی سایر گوشی‌های هوشمند قدیمی‌ترش به اندروید 7.0 نوقا نداشتیم.

بیشتر بخوانید:

حالا اما اطلاعات رسمی از شرکت هواوی به دستمان رسیده است که مشخص می‌کند کدام یک از اسمارت فون‌های قدیمی‌تر چینی‌ها طعم شیرین اندروید 7.0 نوقا و نسخه‌ی 5.0 رابط کاربری اختصاصی EMUI را خواهد چشید. پس از این که هواوی نسخه‌ی آزمایشی به روز رسانی EMUI 5.0 را برای دستگاه‌های هواوی میت 8، هواوی پی 9 و هواوی آنر 8 طی چند ماه گذشته عرضه کرده بود، حالا تأیید کرده است که این گوشی‌های هوشمند در یک چهارم نخست سال 2017 میلادی، نسخه‌ی رسمی و پایدار به روز رسانی مذکور را نیز دریافت خواهند کرد. به علاوه، در کنار این اسمارت فون‌های رده بالا، تعدادی از دستگاه‌های میان رده‌ی این شرکت نیز به روز رسانی اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 را با فاصله‌ی چند هفته‌ای دریافت خواهند کرد.

لیست کامل گوشی‌های هوشمندی که با تأیید رسمی شرکت چینی هواوی، نسخه‌ی پایدار به روز رسانی اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری اختصاصی EMUI 5.0 این شرکت را دریافت خواهند کرد، به شرح زیر می‌باشد:

 • هواوی پی 9 پلاس
 • هواوی پی 9
 • هواوی میت 8
 • هواوی نوا پلاس
 • هواوی نوا
 • هواوی پی 9 لایت

البته هنوز نمی‌توانیم با اطمینان در مورد این که آپدیت اسمارت فون‌های هواوی به دستگاه‌های مذکور محدود خواهد بود یا گوشی هوشمند دیگری به جمع آن‌ها اضافه می‌شود، صحبت کنیم. اما احتمال می‌دهیم که پرچم‌دار سال گذشته‌ی این شرکت، یعنی هواوی پی 8 نیز در سال آینده طعم شیرین اندروید 7.0 نوقا را تجربه کند.

1 دیدگاه

 1. سلام
  یه سر به سایت مشهور Xda و فروم Jiayu S3 بزنید
  مدتیه اندروید ۷ برای این گوشی عالی ارائه شده و مرتب در حال آپدیت و رفع اشکاله

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید