هواوی Honor 7i با دوربین منحصر به فرد و اسکنر اثر انگشت معرفی شد

Huawei Honor 7i
هواوی Honor 7i با دوربین منحصر

هواوی Honor 7i با دوربین چرخان 13 مگاپیسکلی و اسکنر اثر انگشت

هواوی ممکن است با گوشی  Honor 7i یک انقلاب در دوربین تلفن های همراه به پا کند.امروز هواوی از گوشی جدیدی پرده برداشت که یک دوربین چرخان منحصر به فرد با خود دارد. گوشی هواوی Honor 7i دوربینی دارد که می توان از آن به عنوان دوربین اصلی و هم دوربین جلو استفاده کرد. ویژگی چرخش دوربین این گوشی ما را یاد گوشی Oppo N1 می اندازد، اما هواوی نوعی دیگر ایده آن را پیاده کرده است.

 

Huawei Honor 7i

هواوی Honor 7i اجازه می دهد از دوربین اصلی برای تهیه عکسهای سلفی استفاده کرد که به نظر می رسد بهتر از دوربین های سلفی عادی عمل کند. ایده چرخش دوربین باعث می شود قطعات کمتری در ساخت تلفن همراه استفاده شود  و فضا برای تعبیه ویژگی های دیگر آزاد گردد. بنابراین هواوی می تواند گوشی هواوی Honor 7i را به ویژگی های دیگر مجهز کند.
دوربین هانر 7 قابلیت چرخش 180 درجه دارد و می توان آن را  به صورت کامل سمت جلو  و یا پشت تلفن چرخاند.این دوربین 13 مگاپیسکلی است و برای تهیه عکسهای بهتر فلش دوگانه LED آن را همراهی می کند.
هواوی Honor 7i دارای یک صفحه نمایش 5.2 اینچی با دقت 1080 پیکسل می باشد. این گوشی از تراشه اسنپدراگون 616 به همراه 3 گیگابایت رم قدرت می گیرد. هواوی برای هانر 7 آی 32 گیگابایت حافظه داخلی  و اسکنر اثر انگشت نیز در نظر گرفته است و برای تامین انرژی، یک باتری 3100 میلی آمپری در دل آن جای داده است.
هانر 7 آی 250 دلار  در چین به فروش خواهد رسید اما قیمت جهانی آن بین 300 تا 400 دلار خواهد بود.