فبلت هواوی میت 9 ؛ دو دوربین پشتی احتمالاً ساخت لایکا مجهز به سیستم OIS

هواوی میت 9

انتظار می‌رود که تا رونمایی از تلفن‌های جدید خانواده میت هواوی چند هفته‌ای فاصله داشته باشیم؛ اما قبل از آن ما عادت داریم که به پیشواز گوشی‌های هوشمند برویم و اطلاعات تازه‌ای را در ارتباط با آن‌ها به دست آوریم. این دستگاه قابل عرضه پیش بینی شده، هواوی میت 9 خواهد بود و ما تا به امروز می‌دانستیم که دو دوربین بر روی پنل پشتی این محصول قرار خواهد داشت اما با این حال مشخص نبود که این دوربین‌ها ساخت کدام کمپانی خواهند بود!

دو دوربین پشتی مشابه آیفون 7

تحلیلگران صنعت تلفن همراه اخیراً صحبت‌هایی را در خصوص دو دوربین پشتی این محصول ارائه کرده‌اند. یکی از آن‌ها به نام لیهائو بین رابین به تازگی عنوان کرده است که این دو دوربین عملکردی کاملاً شبیه به دو دوربین آیفون اپل خواهند داشت و در واقع یکی از آن‌ها حاوی سیستم OIS همراه با زوم آنالوگ خواهد بود. به گفته‌ی این تحلیلگر تنها تفاوتی که می‌تواند میت 9 با آیفون اپل داشته باشد، عکس برداری رنگی یکی از این لنز و عکاسی سیاه سفید لنز دوم مطابق عملکرد هواوی پی 9 خواهد بود.

هواوی میت 9دو دوربین ساخت لایکا همراه با فوکوس خودکار، سیستم OIS و همچنین زوم آنالوگ

تحلیلگر دیگری به نام سان چانژو معتقد است که میت 9 یا میت اس 2 از دو دوربین پشتی برخوردار است و سازنده‌ی لنز این دوربین شرکت معتبر لایکا خواهد بود که کمی قبل‌تر هواوی با آن در ارتباط با دوربین گوشی پی 9 همکاری‌هایی را داشته است. بنابراین با کنار هم  گذاشتن این‌ها می‌توان گفت که Huawei Mate 9 از دو دوربین ساخت لایکا همراه با فوکوس خودکار، سیستم OIS و همچنین زوم آنالوگ بهره می‌برد.

از دیگر ویژگی‌های این گوشی هوشمند که تا پیش از این منتشر شده بود باید به حضور یک تراشه کرین 960 اشاره کرد. گفته می‌شود این گوشی هوشمند از تکنولوژی شارژ سریع و همچنین رابط کاربری EMUI 5 مبتنی بر اندروید 7 نوقا نیز بهره خواهد برد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید