هوآوی ساعت هوشمند Honor Band Zero را معرفی کرد

Honor-Band-Zero-01

شرکت هوآوی که این روز ها سخت مشغول معرفی محصولات جدید خود می باشد، با گذشت کمتر از 24 ساعت از رونمایی گوشی هوشمند Honor 7، اقدام به معرفی ساعت هوشمند خود با نام Honor Band Zero نموده است.

این کمپانی مطرح چینی پس از معرفی رسمی گوشی هوشمند Honor 7 با دوربین قدرتمند 20 مگاپیکسلی و امکانات فوق العاده، حال اعلام کرده که ساعت هوشمند خود را نیز روانه بازار خواهد کرد. متاسفانه این شرکت تا کنون جزئیات زیادی درباره این محصول جدید ارائه نکرده و تنها به انتشار تصویری از آن در وب سایت توییتر اکتفا کرده است.

همانطور که در تصویر منتشر شده مشاهده می شود، این ساعت هوشمند به شکل دایره ای طراحی شده و لبه صفحه نمایش نیز ظاهری فلزی دارد. البته این ساعت هوشمند اولین ابزار پوشیدنی با صفحه نمایش دایره ای نمی باشد و پیش از این شرکت های موتورولا و LG نیز ساعت های Moto 360 و LG G Watch R را با همین شکل معرفی کرده اند. به هر حال ساعت هوشمند هوآوی به نظر بسیار زیبا و خوش ساخت می آید و مشتاقانه منتظر هستیم ببینیم که از چه جنسی ساخته خواهد شد.

Honor-Band-Zero-02با وجود ظاهر بسیار شیک و زیبای Honor Band Zero، این ساعت هوشمند با دریافت گواهینامه IP68، در برابر نفوذ آب، گرد و غبار و سایر مواد خطرناک نیز مقاوم می باشد.

به طور طبیعی و با توجه به این که اغلب سازندگان مطرح ساعت های هوشمند از سیستم عامل اندروید ویر (Android Wear) گوگل استفاده می کنند، می توان انتظار داشت که هوآوی نیز از همین سیستم عامل در ساعت خود بهره بگیرد. البته با این که تا کنون هیچ دلیلی برای استفاده هوآوی از سیستم عاملی غیر از اندروید ویر در دست نیست اما با این حال هنوز این شرکت استفاده از آن را تایید نکرده و حتی ممکن است در هنگام رونمایی محصول همگان را شگفت زده کند.

هنوز برای ساعت هوشمند Honor Band Zero قیمتی تعیین نشده است ولی انتظار می رود در ماه اوت راهی بازار چین شود. همچنین این ساعت در رنگ های مشکی، سفید و بژ عرضه خواهد شد.

منبع: phonearena