رنگ سبزآبی هواوی انر 9 به زودی عرضه می‌شود

رنگ سبزآبی هواوی انر 9 به زودی عرضه می‌شود
هواوی انر 9

چند ماه از عرضه انر 9، گوشی جدید میان رده هواوی می‌گذرد. مشخصات خوب و قیمت مناسب باعث شده تا از این گوشی نیز مانند نسل قبلی خود استقبال خوبی توسط کاربران به عمل آید. می‌توان انر 9 را یکی از بهترین گوشی‌های میان رده دانست، زیرا علاوه بر مشخصات بسیار خوب، امکاناتی همچون دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت در آن گنجانده شده است. همین دلایل کاربران را برای خرید میان رده جدید هواوی متقاعد می‌کند.

هواوی انر 9

امروز کمپانی هواوی رنگ جدیدی از میان رده محبوب خود را معرفی نمود. رنگ سبز آبی که هواوی آن را Blue Bird نامیده به زودی در سراسر جهان عرضه خواهد شد و در کنار سایر رنگ‌های انر 9 در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. این گوشی تاکنون با رنگ‌های خاکستری، آبی، مشکی و طلایی عرضه می‌شد.

هواوی انر 9

برخی سایت‌های چینی پیش‌تر شایعاتی منتشر کرده بودند مبنی بر اینکه رنگ‌های زرد، هلویی و نارنجی انر 9 به زودی عرضه خواهند شد. شایعاتی که با عرضه رنگ سبزآبی این گوشی کاملا در تناقض هستند. البته این احتمال وجود دارد که در ماه‌های آینده شاهد عرضه انر 9 با رنگ‌های دیگری باشیم.

رنگ سبزآبی انر 9 دارای مشخصات یکسان با دیگر رنگ‌های این گوشی می‌باشد. قیمت آن نیز تفاوتی با رنگ‌های دیگر ندارد. به طور کلی تنوع رنگ در گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود رضایت کاربرانی که به رنگ‌های خاص علاقه دارند، جلب شود.

شما به کدام رنگ هواوی انر 9 علاقه دارید؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید