مدیر عامل هواوی: میت ۸ «Mate 8» در راه است

Huawei Logo

هواوی در سال جاری محصولات بسیار خوبی که شامل چندین تلفن هوشمند و ابزارهای پوشیدنی از جمله ساعت هوشمندشمی شود را وارد بازار کرده است. آخرین ابزار های-اند این کمپانی، میت اس «Mate S» می باشد که قابلیت های زیادی از جمله ‘Force Touch’ را در خود جای داده است. میت اس طی مراسم IFA برلین در ماه سپتامبر معرفی شد. عده زیادی این پرسش را داشتند که آیا هواوی قصد معرفی میت ۸ را در سالی که در آن هستیم دارد یا خیر. شایعاتی طی هفته های گذشته پیرامون این محصول در اینترنت پخش شده که خبر از معرفی آن در هفته آینده می دهند. اما اینک می توانیم پاسخ این پرسش را بدهیم… با دیجی رو همراه باشید.

مدیر عامل هواوی، یو چنگ دانگ، ورود میت ۸ را تایید کرد. در مصاحبه ای، ایشان اذعان کرد که فبلت میت ۸ برای هواوی نقش آیفون ۶ اس پلاس را دارد و البته انتشار آن را نیز به تایید رساند. طی این گفتگو، سخنی از زمان دقیق برای معرفی این محصول به میان نیامد، اما می توان امیدوار بود که تا پایان سال جاری، شاهد معرفی و ورود آن به بازار باشیم. انتظار می رود که تا ماه بعد، هواوی پرده از سیستم روی یک چیپ خود ( Kirin 950 ) بردارد که ممکن است میت ۸ نیز با استفاده از همین چیپ پس از آن معرفی شود.

هنوز مشخصات فنی این گوشی از طرف هواوی مشخص نشده است اما اخباری به بیرون درز کرده که مشخصات این محصول را به ما نشان می دهند. به نظر تراشه Kirin 950 هواوی، قلب این فبلت را تشکیل می دهد و همچنین ۳ و ۴ گیگابایت رم برای مدل های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی در نظر گرفته شده است. دوربین اصلی این گوشی ۲۱ مگاپیکسلی، و بدنه آن از آلومینیوم ساخته خواهد شد. خبرهای از وجود Force Touch نیز در این گوشی شنیده می شود اما هنوز نمی دانیم که قابلیت Force Touch‌ ای که برای میت ۸ در نظر گرفته شده، همانند قبل است، یا هواوی نسخه جدیدی از آن را برای این گوشی در نظر گرفته است.