تغییرات بزرگ اینستاگرام در به‌روز رسانی جدید

اضافه شدن قابلیت های جدید به استوری اینستاگرام
اضافه شدن قابلیت های جدید به استوری اینستاگرام

از این به بعد می توانید با Story های اینستاگرام کارهای بیشتری انجام دهید.

در آپدیت جدیدی که اینستاگرام در روز پنج شنبه ارائه کرده می توانید در استوری ها افراد را تگ کنید، لینک بدهید و یا ویدئو (ویدئو های اپلیکشن بومرنگ) اضافه کنید.

در نسخه جدید کاربران می توانند افراد را همانطور که در ویدئو ها و عکس ها تگ می کنند در استوری نیز تگ کنند، به طوری که با ضربه زدن به نام کاربری به پروفایل کاربر تگ شده می روید.

نکته ی جالب اینکه بر خلاف عکس ها، در صورتی که در استوری کسی تگ شوید اینستاگرام به صورت پیام مستقیم یا همان Direct message به شما اطلاع می دهد.

به جز امکان تگ کردن، در آپدیت جدید می تواند از لینک سایر صفحات اینترنتی در استوری خود استفاده کنید. البته اینستاگرام اعلام کرده که این قابلیت فعلا به صورت آزمایشی راه اندازی شده و فقط برای کاربران Verify شده در دسترس است ولی در آینده امکان اضافه کردن لینک احتمالا برای همه کاربران امکان پذیر خواهد بود.

در نهایت در این نسخه می توانید از ویدئوهای بومرنگ (اپلیکیشنی که اینستاگرام برای ساخت ویدئوهای یک ثانیه ای ساخته) به طور مستقیم در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. بومرنگی که در نسخه جدید اینستاگرام وجود دارد به کاربر این اجازه را می دهد که در حین فیلمبرداری بین دوربین سلفی و پشت گوشی سوئیچ کند و یا ویدئوهای کوتاه تری ضبط کند.

Instagram Stories
Instagram Stories

نتان شارپ مدیر محصول اینستاگرام اعلام کرده امیدوار است با اضافه کردن این قابلیت های جدید کاربران “ارتباط عمیقتری” برقرار کنند و “داستانهای غنی تری” درست کنند.

به نظر می رسد که این کمپانی علاقه مند است تا امکانات بیشتری به این بخش اضافه کند. افزودن قابلیت استوری یکی از موفق ترین تغییراتی بود که این شرکت برای نزدیک کردن امکانات اینستاگرام به اپلیکیشن اسنپ چت انجام داده است. فیسبوک همچنین در حال آزمایش برای افزودن قابلیت های جدیدی به اپلیکیشن اصلی خود برای اضافه کردن ویدئوهایی همانند اسنپ چت است. همچنین گفته شده ممکن است قابلیت ساخت استوری به واتس اپ نیز اضافه شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید