نصب اندروید آبنبات چوبی 5 به همراه پلی استور در ویندوز

install Android 5 Lollipop with Play Store on your PC, laptop, or Windows tablet
اندروید آبنبات چوبی 5 در ویندوز

نصب اندروید آبنبات چوبی 5 به همراه پلی استور در ویندوز با استفاده از شبیه ساز AMIDuOS:

این روزها سیستم عامل اندروید بر روی بیشتر موبایل ها حضور دارد.سیستم عاملی که به علت متن باز بودن توجه کاربران و تولید کنندگان را به خود جلب و درصد استفاده از آن با سرعت زیادی رشد کرد.

شاید بتوان اندروید را نقطه مقابل سیستم عامل ویندوز دانست. ویندوز کاربران سیستم های دسکتاپ و اندروید کاربران موبایل را ربوده است. اما ویندوز در مقابل سیستم عامل اندروید یک ویژگی منحصر به فرد دارد.سیستم عامل اندروید را می توان در روی ویندوز اجرا کرد اما اندروید برای انجام این کار ناتوان است و اجرای ویندوز در اندروید شاید یک شوخی خنده دار باشد.

نرم افزار AMIDuOS یک از بهترین شبیه سازهایی است که با استفاده از آن می توان سیستم عامل اندروید را به لپ تاپ ها، پی سی ها و تبلت های ویندوزی آورد. در حال حاضر شبیه ساز AMIDuOS نسخه کیت کت اندروید را کاملا پشتیبانی می کند و به تازگی این شبیه ساز به صورت آزمایشی می تواند نسخه 5 اندروید آبنبات چوبی را نیز اجرا کند.

استفاده 30 روزه از شبیه ساز AMIDuOS رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.خوب برای نصب این شبیه ساز با دیجی رو همراه باشد.

1)دانلود و نصب شبیه ساز AMIDuOS

خوب در اولین قدم باید نرم افزار AMIDuOS را از وب سایت اصلی و یا با استفاده از لینک مستقیم دانلود کنید.

AMIDuOS

2) فعال کردن مجازی سازی

برای نصب و اجرای شبیه ساز باید حالت مجازی سازی روی سیستم فعال باشد.در اولین قدم سیستم خود را ری استارت کنید و در زمان روشن شدن، دکمه Del، F2، Esc و یا F1 را فشار داده( بر اساس نوع سخت افزار سیستم متفاوت است) تا وارد تنظیمات بایوس سیستم شوید.

در بخش  سیستم و یا سی پی یو دنبال تظیمات Virtualization (مجازی سازی) بگردید و آن را فعال (Enable) کنید. تغییرات را با زدن دکمه F10 ذخیره کنید تا سیستم ری استارت شود و به ویندوز برگردید.

Enable-Virtualization

3)دانلود بسته gapps

حالا نرم افزار AMIDuOS دانلود شده را نصب کنید. بسته gapps را دانلود کنید.( بسته gapps همان Google Apps ) می باشد. شبیه ساز AMIDuOS  بدون این بسته نیز کار می کند اما دیگر خبری از فروشگاه گوگل پلی نخواهد بود.

AMIDuOS

4) اجرای AMIDuOS

خوب AMIDuOS  را اجرا کرده تا صفحه استاندارد اندروید نمایان شود. در حال حاضر شما سیستم عامل اندروید را روی سیستم خود اجرا کرده اید و صفحه نمایش داده شده، صفحه قفل(لاک اسکرین) اندروید می باشد. جالبه! 🙂

AMIDuOS

5) فعال کردن gapps در AMIDuOS

خوب برای اجرا گوگل پلی در AMIDuOS  ، بدون بستن نرم افزار روی فایل دانلود شده gapps کلیک راست کرده و گزینه ‘Apply to DuOS’ را انتخاب کنید.کمی منتظر بمانید تا AMIDuOS از نو راه اندازی شود.

AMIDuOS

خوب کار تمام است.می توانید از اندروید به همراه فروشگاه گوگل پلی در شبیه ساز AMIDuOS  لذت ببرید و هر اپلیکیشنی که مایل بودید نصب کنید.

AMIDuOS