نسخه 10.2 سیستم عامل iOS اپل مشکل باتری آیفون را تشدید می کند

نسخه 10.2 سیستم عامل iOS اپل مشکل باتری آیفون را تشدید می کند

اخیراً بعضی از کاربران آیفون 6s با مشکلی جدید رو به رو شده‌اند و هنگامی که شارژ باتری به میزان 30 درصد می‌رسد، گوشی آن‌ها به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. حالا با عرضه نسخه 10.2 سیستم عامل iOS به نظر می‌رسد این مشکل به سایر دستگاه‌ها هم سرایت خواهد کرد.

طبق گزارش فوربس، با دریافت نسخه 10.2 این مشکل وضعیت بدتری پیدا می‌کند.

یکی از اعضای تیم پشتیبانی اپل به نام ریکاردو جاب به این وضعیت اعتراف کرده و بیان کرده است:

iOS 10.2 مشکل را تشدید نموده است. گاهی اوقات درصد باتری برای لحظاتی در درصد مشخصی متوقف می‌شود، حتی در مواقعی که بازی پر مصرفی چون پوکمون گو در حال اجرا باشد. این مورد هر لحظه و در هر میزان شارژ باقی مانده ممکن است اتفاق بیفتد.

در حالی که iOS 10.2 این مسئله را به آیفون‌های دیگری هم که قبلاً این مشکل را نداشتند، آورده است، اما اپل همچنان اصرار می‌کند که این موضوع تنها و تنها به تعداد محدودی از آیفون‌های 6s محدود می‌شود.

حتی برخی از کاربران سعی در بازگشت به نسخه قبلی iOS داشتند اما این امر هم میسر نبود.

نسخه 10.2 سیستم عامل iOS اپل مشکل باتری آیفون را تشدید می کند

نسخه 10.2.1 می‌تواند راه حل این مشکل باشد. کاربرانی که برای استفاده از نسخه بتای iOS 10.2.1 انتخاب شده‌اند، می گویند گوشی‌شان دیگر با وجود 30 تا 50 درصد شارژ به طور ناگهانی خاموش نمی‌شود. اپل هنوز در مورد تغییرات به وجود آمده در نسخه 10.2.1 اظهار نظر نکرده اما امیدواریم که با عرضه آن راه حلی برای این موضوع و بر طرف نمودن نارضایتی کاربران ارائه کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید