آیفون ۶ اس پلاس نشان طول عمر باتری عالی را دریافت کرد؛ یکسان با گلکسی نوت ۵

آیفون 6 اس پلاس نشان طول عمر باتری عالی را دریافت کرد
آیفون ۶ اس پلاس نشان طول عمر باتری عالی را دریافت کرد

همیشه اپل در آیفون‌ها چند ویژگی کلیدی جای می دهد و درباره آنها هم هیچ صحبتی به میان نمی آورد، تا به مرور زمان خود کاربران از آنها آگاه شوند. خوب حالا باتری یک قابلیت کلیدی در آیفون ۶ اس پلاس به شمار می رود، شاید بپرسید چرا!؟ بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

اگر به خاطر داشته باشید در کالبدشکافی که گروه ifixit روی آیفون ۶ اس پلاس انجام داد، مشخص شد این گوشی نسبت به نسل قبلی خود باتری کوچکتری دارد، به‌طوری‌که آیفون ۶ پلاس باتری ۲۹۱۵ میلی آمپری داشت که در این نسل با کاهش ۱۶۵ میلی آمپری، به ۲۷۵۰ میلی آمپر رسیده است. بنابراین احتمالا شما هم فکر می کنید، این گوشی باید طول عمر باتری کمتری نسبت به نسل گذشته خود داشته باشد، اما درست عکس این اتفاق افتاده و آیفون ۶ اس پلاس در آزمایش‌های انجام شده، نشان  طول عمر باتری عالی را دریافت کرده است.

در آزمایشی که روی آیفون جدید انجام شده، این گوشی ۹ ساعت ۱۱ دقیقه دوام آورده و برای اولین بار در نسل آیفون‌ها امتیاز شگفت انگیز ۳۳,۰۶۰ را ازآن خود کرده است. برای مقایسه بد نیست بدانید، در همین آزمایش باتری بزرگ گلکسی نوت ۵ نیز درست همین زمان تاب آورده و امتیاز ۳۰۰۰ را از این آزمایش دریافت کرده است.iPhone-6s-Plus-excellent-battery-life

در حالی که آیفون ۶ اس به سخت افزار بسیار قدرتمندی مجهز شده است، این طول عمر باتری یک ویژگی بارز برای آن به حساب می آید، که قطعا از بهینه‌سازی سیستم عامل آی‌او‌اس نشأت می گیرد.

با این حال در زمان شارژ شدن، آیفون ۶ اس پلاس شما را ناامید خواهد کرد، زیرا گوشی هایی نظیر گلکسی نوت ۵ از قابلیت شارژ سریع بهره می‌برند، اما آیفون جدید فاقد این ویژگی است. بنابراین زمان شارژ باتری این گوشی حوصله شما را سر خواهد برد.
iPhone-6s-Plus-posts-excellent-battery-life