انفجار یک دستگاه آیفون 7 پلاس پس از رها شدن بر روی زمین

و باز هم منفجر شدن یک گوشی هوشمند دیگر! مدتی بود که در مورد انفجار اسمارت فون‌ها خبری را نمی‌شنیدیم و از این بابت خوشحال بودیم. اما متأسفانه امروز حادثه‌ی انفجار دیگری گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:

بر اساس خبری که از استان یونان در جنوب غربی کشور چین به دستمان رسیده است، یک دستگاه اپل آیفون 7 پلاس پس از آن که سهواً از دست دارنده‌اش رها می‌شود و بر روی زمین می‌افتد، با انفجار روبرو می‌گردد. این حادثه به علت شوک وارد آمده به باتری آیفون 7 پلاس روی داده است. پرچم‌دار شرکت اپل در این حادثه از خود دود بیرون داده و ارتعاشات شدیدی را از خود نشان داده است. صفحه‌ی نمایش این دستگاه خرد شده و از بدنه جدا شده است. میزان آسیب‌های وارد آمده به این گوشی هوشمند را در تصاویر پایین می‌توانید مشاهده کنید.

این چهارمین مورد گزارش شده از انفجار آیفون 7 می‌باشد که ما از آن اطلاع داریم. سه مورد انفجار دیگر به ترتیب در هنگام تحویل این اسمارت فون، زمان ضبط ویدیو با این دستگاه و در داخل یک خودرو که تقریباً باعث از بین رفتن آن شد، روی داده بودند. البته این اتفاقات به اندازه‌ی مشکلاتی که سامسونگ گلکسی نوت 7 داشت، شایع به نظر نمی‌رسند، اما در هر حال امیدواریم که شرکت اپل با جدیت تمام در پی یافتن دلیل این حوادث ناخوشایند باشد.

تصاویر این آیفون 7 پلاس منفجر شده در کشور چین را، می‌توانید در گالری پایین ملاحظه فرمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید