انفجار یک دستگاه آیفون 7 پلاس پس از رها شدن بر روی زمین

و باز هم منفجر شدن یک گوشی هوشمند دیگر! مدتی بود که در مورد انفجار اسمارت فون‌ها خبری را نمی‌شنیدیم و از این بابت خوشحال بودیم. اما متأسفانه امروز حادثه‌ی انفجار دیگری گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:

بر اساس خبری که از استان یونان در جنوب غربی کشور چین به دستمان رسیده است، یک دستگاه اپل آیفون 7 پلاس پس از آن که سهواً از دست دارنده‌اش رها می‌شود و بر روی زمین می‌افتد، با انفجار روبرو می‌گردد. این حادثه به علت شوک وارد آمده به باتری آیفون 7 پلاس روی داده است. پرچم‌دار شرکت اپل در این حادثه از خود دود بیرون داده و ارتعاشات شدیدی را از خود نشان داده است. صفحه‌ی نمایش این دستگاه خرد شده و از بدنه جدا شده است. میزان آسیب‌های وارد آمده به این گوشی هوشمند را در تصاویر پایین می‌توانید مشاهده کنید.

این چهارمین مورد گزارش شده از انفجار آیفون 7 می‌باشد که ما از آن اطلاع داریم. سه مورد انفجار دیگر به ترتیب در هنگام تحویل این اسمارت فون، زمان ضبط ویدیو با این دستگاه و در داخل یک خودرو که تقریباً باعث از بین رفتن آن شد، روی داده بودند. البته این اتفاقات به اندازه‌ی مشکلاتی که سامسونگ گلکسی نوت 7 داشت، شایع به نظر نمی‌رسند، اما در هر حال امیدواریم که شرکت اپل با جدیت تمام در پی یافتن دلیل این حوادث ناخوشایند باشد.

تصاویر این آیفون 7 پلاس منفجر شده در کشور چین را، می‌توانید در گالری پایین ملاحظه فرمایید.

کانال دیجی رو
نظر دهید

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید