آیفون 7 پلاس با دوربین دوگانه عرضه خواهد شد؟

آیفون 7 پلاس
آیفون 7 پلاس

چند ماه قبل شایعاتی مبنی بر اینکه اپل در حال کار بر روی آیفونی با دوربین دوگانه است منتشر شد. حال براساس تحلیل‌های آقای Ming-Chi Kuo که بیشتر گفته‌هایش درست از آب در می‌آید، این شایعات در مورد آیفون 7 پلاس به حقیقت تبدیل شده و یک نسخه از این گوشی با دوربین دوگانه‌ی اصلی و زوم اپتیکال عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد اپل از تکنولوژی توسعه داده شده‌ی شرکت LinX در آیفون 7 پلاس استفاده خواهد کرد. در نتیجه  این کمپانی می‌تواند آیفون را به سیستمی مجهز کند که تصاویری با کیفیت فوق العاده توسط چند حسگر کوچک و الگوریتم خاص تهیه کند. این تکنولوژی آنقدر قدرتمند و با کیفیت عمل می‌کند که کمپانی LinX هیچ ترسی ندارد که تکنولوژی توسعه داده شده‌اش را با دوربین‌های حرفه‌ای DSLR مقایسه کند.

آیفون 7 پلاس
براساس گزارش Ming-Chi Kuo، اپل، آیفون7 پلاس را به دو حسگر 12 مگاپیکسلی ساخت سونی مجهز خواهد کرد که احتمال می‌رود یکی از لنزها بزرگتر از دیگری باشد. همچینین تحلیل‌ها نشان می‌دهد که یکی از دوربین‌ها با سیستم تثبیت کننده‌ی تصویر همراه خواهد بود و دیگری با سیستم زوم 3x اپتیکال.

همچنین Ming-Chi Kuo می‌گوید این نسخه از آِیفون 7 پلاس بین 25 تا 35 درصد کل آیفون‌های 7 پلاس خواهد بود و باقی گوشی‌های این سری، مانند آیفون 6 پلاس به یک دوربین مجهز خواهند شد.

شما چه توقع‌ای از آیفون 7 پلاس دارید؟