تاریخ عرضه آیفون 7 افشا شد!

آیفون 7 در تاریخ دوم مهر ماه عرضه می‌شود؟

اپل قصد دارد ماه آینده آیفون‌های جدید خود را به بازار عرضه کند اما تاکنون تاریخ دقیقی برای این امر اعلام نکرده است. با این حال بعید است اپل از سنت عرضه آیفون‌های جدید خود در ماه سپتامبر دست بکشد و انتظار می‌رود آیفون 7 نیز در ماه سپتامبر روانه بازار شود. در همین رابطه اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که به عرضه آیفون 7 در تاریخ دوم مهر ماه (23 سپتامبر) اشاره می‌کند.

تاکنون شایعات متعددی درباره زمان عرضه آیفون 7 در ماه سپتامبر منتشر شده اما از آنجایی که اپل هنوز تاریخ دقیق خود را اعلام نکرده نمی‌توان با اطمینان درباره زمان عرضه این محصول سخن گفت.

گزارشی که پیش از این منتشر شده بود، ادعا می‌کرد آیفون 7 در تاریخ 17 شهریورماه معرفی می‌شود، پیش فروش آن از 19 شهریور آغاز و از 26 شهریور نیز به بازار عرضه می‌شود.

att-merchandising-schedule-640x335همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، اکنون یک برنامه از خرده فروشی AT&T به بیرون درز کرده که به تاریخ 19 شهریور و 2 مهر ماه برای ساماندهی جدید محصولات فروشگاه اشاره دارد، در واقع این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که موارد تبلیغاتی جهت نشان دادن در دسترس بودن محصول به مشتریان در مکان‌های مناسبی قرار می‌گیرند.

این برنامه زمانی به صورت ویژه به آیفون 7 اشاره نکرده اما بازه زمانی آن با تاریخ پیش فروش و عرضه محصولات اپل همخوانی دارد. اپل پیش از این آیفون‌های خود را در بین هفته دوم و سوم سپتامبر عرضه می‌کرد بنابر این منطقی به نظر می‌رسد که پیش فروش آیفون 7 در 19 شهریور ماه آغاز شود و از 2 مهر نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

در همین رابطه انتظار می‌رود اپل تا پایان ماه دعوتنامه مراسم معارفه آیفون 7 را برای شرکت کنندگان ارسال کند.