حسگر اثرانگشت آیفون 8 در دکمه پاور آن خواهد بود؟!

در هفته‌های گذشته خبرهای فراوانی درباره ایفون 8 و مشخصات احتمالی آن شنیده‌ایم. می‌توان گفت هر روز مشخصات و ظاهر جدیدی در خبرها از این گوشی به چشم می‌خورد. این بار هدف شایعات حسگر اثرانگشت و محل قرارگیری آن در ایفون 8 می‌باشد.

در ابتدا رندرهای این گوشی با حسگر اثرانگشت در قاب پشتی گوشی منتشر شده بود که چندی بعد تصاویر این گوشی بدون حسگر اثرانگشت فیزیکی در جلو و پشت گوشی منتشر شدند و آن به عنوان طرح اصلی ایفون 8 اعلام شد. بسیاری بر این باور بودند که اپل در این گوشی از حسگر اثرانگشت داخل صفحه نمایش استفاده خواهد کرد.

اما طبق شایعات جدید و بر اساس تازه‌ترین رندرها، دکمه پاور ایفون 8 از اندازه بزرگی برخوردار است. همین باعث شده تا بسیاری بر این عقیده باشند که حسگر اثرانگشت ایفون 8 داخل دکمه پاور این گوشی گنجانده شده است. استفاده از این مکان برای قرارگیری حسگر اثرانگشت را پیش‌تر در گوشی‌های سونی دیده بودیم. می‌توان گفت دکمه پاور جای مناسبی برای قرار دادن این حسگر می‌باشد.

از دیگر مشخصات ایفون 8 می‌توان به این موارد اشاره کرد که البته پیش‌تر نیز تاحدودی با آن‌ها آشنا شده بودیم. دکمه هوم که در نسل‌های قبلی آیفون در زیر صفحه نمایش قرار داشت، حذف شده و دکمه هوم مجازی داخل صفحه نمایش قرار گرفته است. دوربین دوگانه برخلاف ایفون  7 پلاس به صورت عمودی خواهد بود. قاب جلویی گوشی حاشیه‌های بسیار کمی خواهد داشت و طراحی ایفون 8 نسبت به نسل‌های قبلی ایفون تفاوت‌های زیادی خواهد داشت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید