آیفون از اپل پنسل پشتیبانی می‌کند

آیفون از اپل پنسل پشتیبانی می‌کند

تا به حال شایعات زیادی پیرامون آیفون 7 شنیده‌ایم، از قابلیت ضبط ویدیو با روزولوشن 4K و 60 فریم بر ثانیه تا بهره‌گیری از دو دوربین، استفاده از یک دکمه خازنی، بدنه ضد آب و همین‌طور حذف جک 3.5 صوتی از جمله شایعاتی است که انتظار داریم امشب در مراسم معرفی آیفون 7 به واقعیت تبدیل شود.

با این حال و با وجود اینکه تنها چند ساعت به معرفی آیفون‌های سری 7 مانده، همچنان شاهد انتشار شایعاتی پیرامون این گوشی هستیم، اکنون خبر می‌رسد که آیفون 7 قابلیت پشتیبانی از اپل پنسل را دارد. این شایعه بر اساس مصاحبه تیم کوک با شبکه NDTV  است که در اوایل سار جاری برگزار شده بود و تیم کوک در این گفت‌گو به این موضوع اشاره می‌کند: “شما هم باید ببینید که با اپل پنسل چه چیزهایی را می‌توان در آیپد و آیفون خلق کرد، واقعا غیر قابل تصور است”.

applepencilteardown002در حال حاضر هنوز مشخص نشده که این گفته تنها اشتباهی از جانب تیم کوک بوده یا این که واقعیت داشت و ما در آیفون 7 شاهد به کارگیری اپل پنسل خواهیم بود، اما می‌توان احتمال داد که انچه توسط تیم کوک گفته شده، به صورت بالقوه در آیفون وجود دارد اما اپل تا کنون آن را فعال نکرده است. همچنین معلوم نیست که این ویژگی بر روی آیفون امسال قابل دستیابی است یا اینکه باید تا سال دیگر و تا زمان معرفی دهمین آیفون اپل منتظر بمانیم، در هر صورت امشب همه چیز در مورد آیفون 7 مشخص می‌شود.

در مورد استفاده از اپل پنسل در آیفون چه فکری می‌کنید؟ آیا آن را کاربردی می‌دانید؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید