آیفون X احتمالا با تاخیر و محدود عرضه خواهد شد

احتمال تاخیر در عرضه آیفون ایکس و یا عرضه محدود

طبق برنامه اعلام‌شده توسط اپل شروع ثبت سفارش آیفون ایکس از تاریخ 5 آبان آغاز می شود و 12 آبان نیز شروع عرضه این مدل خواهد بود.

اما طبق گزارش‌های و بررسی‌های انجام‌شده هنوز تولید انبوه آیفون ایکس آغاز نشده است. پیش‌بینی می‌شود از اواسط ماه آینده شاهد تولید انبوه این مدل باشیم.

درصورتی‌که این پیش‌بینی حقیقت داشته باشد که احتمال این موضوع نیز بسیار بالاست در این صورت شاهد عرضه محدود آیفون ایکس در تاریخ 12 آبان خواهیم بود و یا شاید هم عرضه این مدل با تأخیر همراه شود.

آیفون ایکس

این موضوع بر روی بازار ایران که محصولات اپل باواسطه و بدون نظارت عرضه می‌شوند تأثیر گذار خواهد بود. قیمت اعلامی برای این محصول 1000 دلار است اما هم‌اکنون شاهد قیمت‌هایی بعضاً تا 10 میلیون تومان برای پیش‌خرید این محصول در ایران هستیم. تصور کنید که محصولی در تعداد محدود نیز عرضه شود در این صورت مسلماً ارزش خرید این محصول زیر سؤال خواهد رفت.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید این محصول با قیمت منصفانه و یا خرید آیفون‌هایی که شامل کاهش قیمت شده‌اند را دارید، سه ماهه پاییز را دست نگه‌دارید و در دی‌ماه یا بهمن‌ماه اقدام به خرید این محصولات کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید