شرکت کداک 29 مهر، از یک گوشی هوشمند رونمایی می‌کند

اگر اهل عکاسی و دوربین باشید، بدون شک کداک برندی است که شما با آن بیش از عکاسی با گوشی هوشمند سر و کار خواهید داشت. به هر حال این کمپانی تصمیم گرفت تا سال گذشته با ورود به عرصه گوشی های هوشمند، نخستین اسمارت فون خود به نام کداک IM5 را روانه بازار کند.

حال در شرایطی که هنوز این کمپانی مطمئن نشده چه قدر در این عرصه موفق خواهد بود به نظر می‌رسد که خود را مهیای ورود محصولی جدید می‌کند. همانطور که در تیزر تبلیغاتی بالا کمپانی کداک آمده است، ظاهراً 29 مهر (20 اکتبر) روزی است که از که شما می‌توانید دومین نسل از گوشی های هوشمند شرکت کداک را تهیه کنید.

حدس و گمان به ما می‌گوید که مشخصات سخت افزاری همراه با دوربین این گوشی هوشمند کاملا بالا رده خواهد بود ؛ اما با توجه به رابطه خوب کداک با صنعت عکاسی شاید ما این مشخصات سخت افزاری قدرتمند را تنها از نظر دوربین به عنوان یکی از بهترین های سال جاری در اختیار داشته باشیم.

ما باید بگوییم که کمی در خصوص گوشی هوشمند بعدی شرکت کداک و کسب موفقیت‌های مختلف توسط آن تردید داریم؛ با این حال بهترین کار ممکن صبر کردن تا 29 مهر ماه و رونمایی رسمی این گوشی هوشمند در چند کشور مختلف خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید