آیفون 8 دارای مدل سومی با صفحه‌ی نمایش یکپارچه‌ی 5.2 اینچی خواهد بود

بر کسی پوشیده نیست که شرکت اپل تصمیم دارد پس از استفاده‌ی از یک زبان طراحی مشابه در آیفون‌های 3 سال اخیرش، سال آینده که مصادف با رونمایی از اولین آیفون این شرکت خواهد بود، از تغییرات اساسی در طراحی آیفون جدیدش پرده‌برداری کند. گوشی هوشمندی که به احتمال فراوان آیفون 8 نامیده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مدت‌ها است که انتظار می‌رود اپل در آیفون‌های خود از صفحه‌ی نمایش با فناوری امولد استفاده کند. حالا آخرین شایعات در مورد جزئیات این تصمیم اپل می‌گویند. اپل سال آینده دو گوشی هوشمند به روز رسانی شده از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خود را رونمایی خواهد کرد. اما به نظر نمی‌رسد این دو اسمارت فون تفاوت خاصی با دستگاه‌های نسل قبل خود داشته باشند. یکی از دلایل این تصمیم، کمبود پنل‌های با فناوری امولد می‌باشد و البته شاید ملاحظات دیگری هم وجود داشته باشند. تغییرات اساسی اما احتمالاً در آیفون سوم به چشم خواهد خورد که بر اساس شایعات دارای طراحی کاملاً جدید و صفحه‌ی نمایشی یکپارچه خواهد بود.

آیفون سوم، که مدل با پنل امولد خواهد بود، گفته می‌شود که دارای صفحه‌ی نمایشی 5.1 یا 5.2 اینچی خواهد بود و به علاقه‌مندان آیفون‌های اپل گزینه‌ی بینابین فوق‌العاده‌ای را برای انتخاب ارائه خواهد داد. نکته‌ی جالب این است که با آن که گفته می‌شود صفحه‌ی نمایش این گوشی هوشمند در پنل جلو دارای سایزی در حدود 5.2 اینچ خواهد بود، اما این صفحه‌ی نمایش به صورت یکپارچه در اطراف بدنه قرار خواهد گرفت و در نهایت مجموعاً سایز 5.8 اینچی را دارا می‌باشد.

این موضوع کمی مبهم به نظر می‌رسد و ما هم نمی‌توانیم به درک درستی از طراحی مذکور برسیم.

این شایعات از سوی مؤسسه‌ی KGI مخابره شده‌اند، مؤسسه‌ای که افشا کنندگان معروف و با سابقه‌ی عالی چون Ming-Chi Kuo را در اختیار خود دارد. حتی اگر در نهایت این شایعه عملی نشود (و البته یادمان نرود که هنوز برای شنیدن شایعات قابل اعتنا از آیفون 8 کمی زود است) این احتمال قوی وجود دارد که اپل تفکری مشابه را در حال توسعه داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید