آخرین اخبار پیرامون محصولات مورد انتظار هواوی در IFA 2016

هواوی میت اس

با توجه به شواهد و قرائن موجود، کمپانی چینی هواوی در نمایشگاه 2016 IFA برلین محصولاتی جدید و احتمالاً هیجان‌انگیز را به معرض نمایش خواهد گذاشت. هواوی اخیراً تیزری تبلیغاتی ارائه کرده که به عرضه یک سری جدید از محصولات این شرکت اشاره دارد. همچنین پیش از این شایعاتی نیز منتشر شده بود مبنی بر اینکه گوشی‌های هوشمند میت اس 2 (Mate S2) و یا حتی میت 9 (Mate 9)، در نمایشگاه مذکور رونمایی خواهند شد.

البته متاسفانه با توجه به سخنان یکی از مدیران اجرایی کمپانی هواوی، به نظر می‌رسد این شایعه به واقعیت مبدل نخواهد شد و به احتمال زیاد خبری از میت اس 2 در 2016 IFA نخواهد بود. نسخه اول این گوشی هوشمند در نمایشگاه سال گذشته رونمایی شده بود اما به نظر می‌رسد برای نسخه دوم آن باید کمی بیشتر صبر کنیم.

گوشی هوشمند هواوی میت اساز طرف دیگر خبر می‌رسد که هواوی قصد دارد یک زیرمجموعه جدید از گوشی‌های هوشمند خود را که مختص بانوان طراحی شده و تحت سری هواوی نوا (Huawei Nova) دسته‌بندی خواهد شد، در نمایشگاه IFA معرفی نماید. با توجه به اینکه تنها چند روز تا آغاز نمایشگاه باقی مانده است، مدیران هواوی از ارائه اخبار بیشتر در خصوص این محصول جدید خودداری کرده‌ و همه چیز را به زمان برگزاری نمایشگاه موکول کرده‌اند.

ایده ساخت یک گوشی هوشمند ویژه بانوان در نوع خود ایده بسیار جالبی است، اما باید دید هواوی این ایده را چگونه پیاده کرده و چه ویژگی‌هایی برای آن در نظر خواهد گرفت. همچنین گفته شده که قرار است یکی از بازیگران خانم سرشناس چینی با نام “گوان شائو تونگ” در مراسم رونمایی از گوشی هوشمند هواوی نوا سخنرانی کند.

گوشی هواوی میت اسدر انتها باید اشاره کنیم که با توجه به اخبار منتشر شده، جدیدترین گوشی هوشمند از سری میت تا حدود دو ماه آینده به همراه نسخه ارتقاء یافته‌ای از سیستم عامل اختصاصی هواوی با نام Emotion UI رونمایی خواهد شد.