شایعات جدیدی از سرفیس فون مایکروسافت؛ 8 گیگابایت رم و اسنپدراگون 830

شایعات جدیدی از سرفیس فون مایکروسافت؛ 8 گیگابایت رم و اسنپدراگون 830
شایعات جدیدی از سرفیس فون مایکروسافت؛ 8 گیگابایت رم و اسنپدراگون 830

دیگر انتشار شایعات در مورد سرفیس فون مایکروسافت خسته کننده شده است؛ شایعه‌هایی که از چند سال قبل شروع شده و هنوز هم ادامه دارند اما تا به این زمان هیچ خبر رسمی از این گوشی منتشر نشده است. با این حال شایع پراکنان گوششان به این حرفها بدهکار نیست و کوچک‌ترین اطلاعاتی را نقل رسانه‎ها می‌کنند.

در شایعه‌ای که به تازگی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده، آمده است که سرفیس فون مایکروسافت بالاخره در نیمه اول سال 2017 رونمایی خواهد شد، گوشی‌ای که در قلب خود تراشه‌ی اسنپدراگون 830 کوالکام را خواهد داشت. احتمال اینکه این شایعه صحت داشته باشد زیاد است، چرا که هفته گذشته اطلاعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه مایکروسافت به لیست تراشه‌های که ویندوز 10 از آنها پشتیبانی می‌کند، اسنپدراگون 830 را اضافه کرده است.
ماه گذشته نیز در یک شایعه آمده بود که مایکروسافت در حال تولید سرفیس فون در سه نسخه می‌باشد؛ یک نسخه برای کاربران معمولی، یک نسخه برای گوشی‌بازها و نسخه‌ی دیگر نیز برای کسب و کار، که به ترتیب نسخه اول با رم 3 و حافظه داخلی 32 گیگابایت، نسخه دوم با رم 6 و 128 گیگابایت حافظه داخلی و نسخه سوم نیز با 8 گیگابایت رم و 500 گیگابایت حافظه داخلی به بازار عرضه خواهد شد!

در شایعه‌ای که در شبکه اجتماعی Weibo چین منتشر شده حتی به قیمت سرفیس فون مایکروسافت نیز اشاره شده است! 900 دلار برای گوشی‌ای از خانواده سرفیس! اما با این حال این موضوع مشخص نشده است که این قیمت مربوط به کدام یک نسخه می‌باشد چرا که به نظر می‌رسد چنین قیمتی حداقل باید متعلق به نسخه دوم و یا سوم سرفیس فون باشد.