پیام ویدئویی به تلگرام آمد، اما به صورت آزمایشی!

حدودا هفته پیش بود که تلگرام یک آپدیت برای نسخه اندرویدی پیام‌رسان خود منتشر کرد که در آن ویژگی‌ تماس صوتی برای کاربران در غرب اروپا مهیا شد. حالا به نظر می‌رسد تیم تلگرام قصد دارد ویژگی‌های بیشتری را به این پیام‌رسان اضافه کند تا مردم قادر به برقراری ارتباط آسان‌تری باشند.

با توجه به اخبار وب‌سایت Planet Mobile آخرین ورژن تلگرام بتا (نسخه 3.18.1) برای سیستم عامل اندروید قابلیت ارسال پیام‌های ویدئویی کوتاه را به ارمغان می‌آورد. زمانی که شما این نسخه را نصب کنید می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه کوچک میکروفون به حالت ویدئو بروید. هنگامی که آیکون دوربین بالا می‌آید، با فشار انگشت روی آن و نگه داشتنش ضبط یک ویدئو آغاز خواهد شد.

هنگامی که این قابلیت به نسخه اصلی تلگرام نیز افزوده شود قطعا با استقبال زیادی رو‌به‌رو خواهد شد. البته به این نکته نیز باید توجه داشت که تیم تلگرام هیچ خبری راجع به این ویژگی منتشر نکرده است.

اگر شما علاقه به استفاده از این نسخه دارید می‌توانید آن را از سایت Planet Mobile دانلود کنید و نگاهی به این نسخه تلگرام بیاندازید.

بیشتر بخوانید:

 آیا می دانید تلگرام را چه کسی خلق کرد

به‌روز رسانی‌ها اخیر:

ویژگی تماس صوتی برای کاربران غرب اروپا ممکن می‌شود.

30 مارس: تلگرام در حال حاضر ویژگی تماس صوتی را برای کاربران در غرب اروپا فراهم کرده است و قول این را داده که به زودی این ویژگی را برای تمامی کشورهای جهان مهیا کند. تلگرام گفته است که تماس صوتی در تلگرام یک گفتگوی امن و رمزگذاری شده است.

ویژگی Instant View به تلگرام می‌آید.

23 نوامبر: Instant View به کاربران اجازه می‌دهد تا لینک‌ وب سایت‌هایی را که در تلگرام به اشتراک می‌گذارند. زمانی که روی آن کلیک شود، آن وبسایت سریعاً درون برنامه تلگرام باز شود. این ویژگی گسترش خواهد یافت و به زودی امکانات جدیدی به آن اضافه خواهد شد.این نسخه همچنین رابط کاربری جدید برای ایجاد گروه‌ها و انتخاب کاربران و حریم خصوصی دارد.

آخرین نسخه پیام‌رسان تلگرام:

گوگل پلی

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید