تصاویر به بیرون درز کرده از اندروید نوقا بر روی HTC 10

تصاویر به بیرون درز کرده از اندروید نوقا بر روی HTC 10

کمپانی اچ تی سی برای اولین بار از اندروید 7 یا نوقا در گوشی موبایل جدید خود که HTC Bolt نام دارد استفاده خواهد کرد و در تلاش است تا این ورژن از اندروید را به دیگر مدل ها نیز بیاورد. اولین مدلی که انتظار می رود میزبان اندورید 7 باشد HTC 10 خواهد بود.

به گفته ی LlabTooFeR، منبعی که خبرهای مربوط به اچ تی سی را زودتر از موعد به منتشر می کند به احتمال زیاد در ماه دسامبر شاهد انتشار اندروید نوقا برای گوشی های HTC 10 در اروپا خواهیم بود. برای این که کمپانی اچ تی سی نشان دهد که در توسعه ی اندروید نوقا خوب پیش رفته اسکرین شات هایی را از عملکرد آن بر روی HTC 10 را به نمایش در آورده است. در آخر مطلب می توانید این اسکرین شات ها را ببینید ولی قبل از آن بیایید کمی درباره ی رابط کاربری نزدیک به اندروید خام آن صحبت کنیم.

این ورژن از اندروید قابلیت های زیاد و همچنین شگفت انگیزی را برای این مدل از گوشی های اچ تی سی به ارمغان خواهد آورد از آن ها می توان به حالت استفاده در شب یا Night Mode، ویجت زمان و تاریخ در صفحه ی اصلی و همچنین قابلیت استفاده از دو اپلیکیشن همزمان اشاره کرد.

این مدل تنها گوشی اچ تی سی نخواهد بود که این آپدیت را دریافت می کند بلکه انتظار می رود مدل M9 نیز این آپدیت را دریافت کند.

به گفته ی همین منبع دارندگان مدل M9 بعد از ماه دسامبر و یا در ژانویه می توانند شاهد انتشار این آپدیت برای دیوایس های خود باشند. چند ماه آینده برای طرفداران اچ تی سی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید