ماه آینده محصولات شرکت چینی LeEco جهانی می‌شود؛ آغاز از ایالات متحده

محصولات شرکت چینی LeEco جهانی می‌شود

شرکت لیکو یا همان LeTV سابق به سرعت به یکی از محبوب‌ترین برندهای تکنولوژی در چین تبدیل شد و اینک مدیران این شرکت در حال برنامه ریزی برای حضوری گسترده در بازارهای بین‌المللی به خصوص ایالات متحده هستند. این شرکت حتی اخیراً تأیید کرده که آغاز فعالیت رسمی آن‌ها در بازار ایالات متحده از ماه آینده آغاز خواهد شد.

حتی ما اینک شاهد ارسال دعوت نامه‌هایی از سوی این شرکت در ایالات متحده نیز هستیم. با توجه به این دعوتنامه باید گفت که LeEco قصد دارد تا طیف گسترده‌ای از محصولاتش، از تلویزیون گرفته تا اتومبیل الکترونیکی را روانه یکی از بزرگترین بازارهای فعال در جهان کند.

در حال حاضر وسعت کاری کمپانی لیکو به قدری رسیده است که اغلب رسانه‌ها در چین آن را به نام گوگل چینی صدا می‌کنند. این شرکت همچنین با تولید گوشی لی پرو 3 به عنوان یکی از سازندگان قدرتمند گوشی های هوشمند جهان نیز لقب گرفته است که با عرضه محصولاتی حاوی قیمت فوق‌العاده رقابتی می‌تواند برای سازندگان بزرگی نظیر سامسونگ، اپل و ال جی تهدید جدی به حساب آید. این دقیقاً همان استراتژی است که ما شاهد استفاده آن توسط کمپانی شیائومی و کسب موفقیت‌های بیشمار توسط این کمپانی چینی بودیم.

با این حال تا بدین لحظه ایالات متحده و سایر بازارهای بزرگ جهانی از محصولات این کمپانی محروم بودند اما با توجه به اتفاقات اخیر از ماه آینده می‌توانیم شاهد عرضه جهانی تعداد بسیار زیادی از محصولات مختلف این شرکت در سطح جهان باشیم. یکی دیگر از محصولات جذابی که اخیراً لیکو معرفی کرده نیز تلویزیون Vizio خواهد بود که با امکاناتی مناسب می‌تواند به سرعت در جهان به کسب محبوبیت برای این برند چینی بپردازد.

محصولات شرکت چینی LeEco جهانی می‌شود
خودرو الکتریکی شرکت LeEco به نام LeSee

در انتها باید به یکی از جدی‌ترین بخش‌های صنعتی شرکت لیکو اشاره کرد. این شرکت به تازگی مبلغ 1.08 میلیارد دلار را بر روی توسعه خودرو اسپورت الکتریکی خود سرمایه گزاری کرده است و این یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کمپانی لیکو به حساب می‌آید. اگر میخواهید بیشتر از این با برنامه‌های جهانی شرکت LeEco آَشنا شوید می‌توانید تا تاریخ 19 اکتبر (28 مهر ماه) و کنفرانس خبری این شرکت چینی در کالیفرنیا صبر کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید