نسخه 128 گیگابایتی تلفن لیکو Le Max 2 با رنگ طلایی جدید معرفی شد

لیکو Le Max 2

تلفن هوشمند Le Max 2 یک پرچم‌دار قدرتمند بسیار مناسب است که از تراشه اسنپدراگون 820، ظرفیت ایده آل 6 گیگابایتی رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد. به هر حال پرچم‌دارانی از سوی رقبای این کمپانی مانند تلفن‌های هوشمند ZUK Z2 Pro، Axon 7 و اخیراً Nubia Z11 به بازار معرفی شده‌اند که علاوه بر 6 گیگابایت رفم، از حافظه داخلی بیش از 100 گیگابایت برخوردارند.  از همین رو لیکو قصد ندارد که از این قافله عقب بماند و می‌خواهد که رقابت را در تلفن‌های رده بالای چینی بازار همواره با حضور او صورت گیرد. به همین خاطر لیکو از یک نسخه جدید تلفن هوشمند Le Max 2 رونمایی کرد که علاوه بر 6 گیگابایت رم، از 128 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است. اینک می‌توانیم Le Max 2 را یکی از قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند حال حاضر بازار جهان بدانیم.

لیکو Le Max 2در حالی که سایت مشخصات تلفن هوشمند Le Max 2 مشابه نسخه‌ی عرضه شده در گذشته است، این کمپانی علاوه بر افزایش حافظه داخلی از یک رنگ جدیدی به نام طلایی (Force Gold) نیز رونمایی کرد. مدیران این کمپانی اعلام کرده‌اند که به کمک مشاوره کارشناسان روانشناسی رنگ و کارشناسان فناوری، تصمیم گرفته‌اند تا یک رنگ ویژه را به نام Force Gold به محصولات این کمپانی اضافه کنند. بدین ترتیب هر سه تلفن هوشمند Le Max 2، Le 2 و Le 2 Pro هم اکنون دارای رنگ جدیدی شده‌اند.

بدین ترتیب علاقه‌مندان به تلفن هوشمند Le Max 2  اینک می‌توانند این محصول را در سه نسخه مختلف حاوی 4 گیگابایت رم + 32 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت 315 دلار، 6 گیگابایت رم + 64 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت 375 دلار و در نهایت 6 گیگابایت رم + 128 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت 421 دلار خریداری کنند.

در حال حاضر نسخه 128 گیگابایتی این محصول از طریق فروشگاه اینترنتی OPPOMART قابل خریداری است.